Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, melyik férfi tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, melyik férfi tetszik jobban a két típus közül?

Figyelt kérdés

Nehéz típusra bontani az embereket és minden emberben valamilyen mértékben jelen van mindkét tulajdonság, de szedjük ketté azokat, akikben az egyik illetve a másik erősebb, mert kíváncsi vagyok, melyiket értékelitek jobban.


1. A szenvedélyes

Szenvedélyesen szeret. Szenvedélyesen műveli a kedvenc tevékenységeit, hobbijait. Szenvedélyesen követi a céljait az életben, törekszik és nagy odaadást tanúsít mindenről, ami érdekli.


2. A flegma

Nyugodt, laza, nem törekszik. Láthatóan nem erőlteti meg magát de ennek ellenére mégis ölébe pottyannak lehetőségek és jó dolgok, mert annyit megtesz értük amennyit szükséges. Könnyedén ignorál és elenged számára nem tetsző dolgokat.



2022. szept. 23. 10:30
A kérdező szavazást indított:
1. A szenvedélyes
2. A flegma
19 szavazat
 1/3 anonim ***** válasza:
91%

Az elso jol hangzik, de nekem igy 30 folott mar nem kell a drama. Mert a szenvedellyel altalaban az jar.

Es a flegma nem ugyanaz, mint a nyugodt & laza. Utobbit szeretnem.

2022. szept. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
89%
Elméletben az első, gyakorlatban pedig volt már a második típus is párom. A szerelem nem ilyen észérvek alapján válogat.
2022. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
54%

Nekem a második. Az elsőtől olvasásra is elfáradtam.


Én lelkiismeretesebb vagyok sok dologban, mint egy tipikus leszrom ember, de frusztrál és irritál, mikor valaki állandóan pörög valamin, állandóan "tol valamit", állandóan pattog és az ilyen emberekkel a kapcsolataimnak előbb-utóbb az a vége, hogy jó magas lóról kioktat, hogy én ezt nem érthetem, mert egy senki vagyok. Ami nem igaz, csak egyszerűen van, ami nem ér meg nekem ennyi energiát, ennyi beletett munkát, hitet, érzelmet. Én el szoktam hagyni a süllyedő hajót, nem süllyedek vele.

2022. szept. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!