Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi eleve tud arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi eleve tud arról, hogy tetszik neki egy másik nő vagyis jobban tetszik neki, mint én, akkor engem minek kezd el nézegetni vagy velem flörtölni ?

Figyelt kérdés
Aztán mikor megjön a jobb, pedig vele cserél elérhetőséget ? Értelme ennek mi, azon kívül, hogy több végén égeti a gyertyát.

2022. jún. 14. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
B-terv vagy mucikám.
2022. jún. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 October15 ***** válasza:
100%

Ha az egyik nem jön be még mindig ott a másik.

Vagy csak szórakozik, értem ezt úgy hogy maga a flörtölés a szórakozás és nem úgy, hogy húzza az agyad. Maga az interakció az érdekes nem az hogy átbsz a palánkon. :D

Vagy csak előbb találkozott veled, aztán targetet váltott, a kronológia a kérdésedből nem derült ki.


Nem feltétlenül mondanám, hogy ez vmi életstratégiája az adott embernek, más részről ha a helyedben lennék akkor nyilván én se abból indulnék ki, hogy áh biztos semmi számítás nem volt emögött.

2022. jún. 14. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mert az a másik sem érdekli igazán igy mellette más nőkre is fókuszál
2022. jún. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
83%
Most komyan... Ez legalább a harmadik ilyen kérdésed, amit kiírsz. Lépj túl rajta.
2022. jún. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért játszhat több "karikára", mert úgy gondolkozik, hogy az egyik majd bejön, a legalább 2-ből. (Ki tudja, hogy nincs-e még több "játékos"?!)

Továbbá azt sem tartom kizártnak, hogy kíváncsi a "véleményedre". Féltékennyé tesz, majd várja a reakciódat, hogy őt emiatt "veszni hagyod-e" inkább, vagy "jobban nyitsz-e" felé. (A féltékenység része már megvan...)

Amúgy ellenkező esetben sem gondolnám, hogy annak a férfinek jól esne egy ilyen "szitu".

Természetesen, az ilyen fajta "taktikázgatás" alkalmazása, mindkét nem esetében etikátlan... :,/

2022. jún. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!