Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Srácok! Volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Volt már olyan hogy megbántátok a lánnyal való szakítást/ megcsalást, és később újra próbáltatok nálla próbálkozni?

Figyelt kérdés
Meséljetek:)
2010. szept. 26. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, hogy volt olyan, hogy megbántam a szakítást. Próbálkozni viszont nem próbálkoztam utána... Igaz, így lehet azt mondani, hogy nagyobb volt a büszkeségem, mint a szeretetem, de hiszem, hogy lesz még olyan lány, akit jobban fogok szeretni ÖNMAGÁÉRT, és nem kell újra megpróbálni lenyúzni ugyanazt a bőrt egy már haldokló kapcsolatról.
2010. szept. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen még nem volt.

De olyan volt már hogy átkoztam a napot amikor megismertem egy bizonyos személyt.Azóta sem hagy békén sem engem se az ismerőseimet mert a mai napig zaklatja az ismerőseimet is és nekem ég a pofám miatta

2010. szept. 26. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bár lány vagyok, de nekem van olyan exem, aki átkozza azt a napot, mikor szakított velem. Szakítás után fél évre jóba lettünk mint barátok, ennek már több, mint 3 éve. Jó ideje próbálkozik újra, de aminek vége, annak vége.
2010. szept. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem apámmal volt így, mikor elváltak, aztán megismerkedett egy nővel, de mielőtt végleg összejött volna vele még egyszer megkérdezte, hogy anyám biztos -e benne ...

Sajnos az volt, de ezután apáméknál azonnal jött a gyerek, házasság. Én nagyon kedvelem új párját, bár anyámét sajnos nem. Most már jól megvannak, de szerintem igen megbánta

itt egy link egy számról ami erről szól: http://www.youtube.com/watch?v=KJ9fZLF8P4U&feature=related

ám ez apukám egyik kedvenc száma =)

2010. szept. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
énis lány vagyok. De az a szitu van, hogy osztálytársammal jártam ő szakitott velem. Akkor nyári szünetben több barátnője is volt. 2-3 nemtudom pontosan. 2 hete volt 1 éve , hogy összejöttünk. Ahogy elkezdődött az év megint beszélgetünk meg hülyéskedünk és multkor odajött hogy nem szeretnném, vele ujrakezdeni? Megmondtam neki, hogy a többi lány nemjó neki akikkel járt? Megint ugyanazt végig akarja játszani amit tavaly? Védülis szeretem, de nemhiszem, hogy jólenne még 1 csalódás benne :D
2010. szept. 26. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!