Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ismerkedős/leszólitos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ismerkedős/leszólitos dumát próbáltatok ki, amivel nem égtetek le? (24-33 évesek)

Figyelt kérdés
Itt a nyár, annyi csinos lányt látni az utcán.Megosztanátok velem pár sikersztorit, pár leszólitásról szóló történetet utcán ami bevált nektek.Nem az egysorosokra gondolok...mint a köl kóla, hanem saját ötletekre.
2011. jún. 7. 14:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha nem egysoros kell, akkor pont mindegy, mivel nyit az ember. Az pedig, hogy leég vele, vagy sem, lényegtelen, mert ha az illető nőnek tetszel, akkor úgyis tetszeni fog neki az, amit mondasz, akkor is, ha marhaság.. Maximum kuncog egyet rajta, de az már jó start.
2011. jún. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nem mindegy mit mondasz, mégha tetszel is a lánynak.Számit a megközelités is, hiszen jeget kell törni az elején náluk, elvárják hogy meghóditsd őket...
2011. jún. 7. 14:51
 3/13 anonim ***** válasza:

Nem ilyen bonyolultak a nők, sőt. :) Nem kell a nagy duma a hódításhoz, mert az mesterkéltnek tűnhet.

A nők egyre nehezebb helyzetben vannak, mert a férfiak nem akarnak kezdeményezni, így egyre jobban értékelik azt, aki megteszi. Tehát aki megpróbálja, az már előnyben van, és ha tetszel is neki, akkor nyert ügyed van. Innentől mit számít a szöveg? Nyilván egy befolyásoló tényező van: te magad, mert nem szeretnél leégni a lány előtt, ezért keresed a hatásos mondatokat, pedig ilyen nincs. Nem a mondatok hatására egyezik bele a randiba a lány, hanem a külső hatására. Ha nem tetszik az illető, hiába beszél, nem lesz randi. Ha tetszik, akkor pedig nem kell bonyolítani. Úgyis kiderül, miként gondolkodik rólad.

2011. jún. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, de van egy aranyos sztorim ehhez a témához :)

Épp egy buszmegálló mellett sétáltam el (nagy tömeg, alig lehet elférni), és szembejött biciklivel egy fiatal srác. Én arrébb álltam, hogy elférjen a bicajjal, megköszönte, mosolygott, aztán mentem tovább. Pár másodperccel később ugyanez a srác megállt mellettem, hogy ne haragudjak, de olyan kedvesen mosolyogtam és nagyon szimpatikus vagyok neki. Bemutatkozott és megkérdezte, hogy esetleg ráérnék-e valamikor sétálni egyet vagy beülni vele valahová. Nagyon aranyos srác volt, de van barátom, úgyhogy finoman visszautasítottam. De maga a gesztus szerintem csillagos ötös :) Szóval tényleg nem a szöveg számít, légy kedves és spontán :)

2011. jún. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azért nem bánnám ha irna valaki sztorit is.30hoz közeledve, nagyon nem égetném magamat, meggondolom mivel nyitok.Sokszor azért nem is lépek, nem mert nem lenne merszem, hanem mert nem tudom mivel is nyissak egy idegen felé utcán.
2011. jún. 7. 15:09
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy nem akarsz leégni a nő előtt egy esetlegesen béna dumával ugyanolyan félelem, mint a többi. Lehet, hogy egy irtó dögös nőhöz csak azért nem mész oda, mert félsz a szöveged esetlegesen negatív fogadtatásától, miközben a nőt az annyira nem is érdekli.

Odamész, "Szia, xy vagyok, nagyon tetszel, beülünk egy kávéra?", aztán ha nemet mond, jön a következő, és addig csinálod, amíg horogra nem akad egy. Ha 100 után a 101. nyerő, már megérte.

2011. jún. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát utóbbi időben elutasitott pár csaj,nem szidták az anyámat de utálom mikor fölényes helyzetben jól kioszt engem egy csaj, nekem is van ám büszkeségem...nem vagyok az a tipus aki odamegy 100 nőhöz.Megválógatom kihez megyek oda, nem kell most plázacicákra gondolni.Rossz tapasztalatok miatt, megválogatnám mivel inditok, pláne utcán.Volt úgy hogy valami buliban megkérdeztem egy csajt valami koncerttel kapcsolatban és máris felvette a védekező poziciót pedig én nem akartam semmit tőle.Szóval légyszi, irjatok ide pár sort arról, hogy kinek hogy jött össze.
2011. jún. 7. 15:25
 8/13 anonim ***** válasza:
Szia. Én lány vagyok, csak annyit szeretnék mondani, hogy ha hozzám valaki ilyen betanult szöveggel jön oda, az nálam -100 pont... Egyszerűen annyira ostoba, gyerekes dolog, hogy nézhet ki akármilyen jól a pasi, nem fogok tudni elvonatkoztatni ettől az első benyomástól :S Mert az első benyomás tényleg nagyon fontos. Nekem csak az őszinte, természetes, belülről jövő dolgok jönnek be, de ezzel nem biztos, hogy minden lány vagy nő így van.
2011. jún. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

" hogy ha hozzám valaki ilyen betanult szöveggel jön oda"


Pont azért mondom hogy nem egysoros csajozos dumára vagyok kiváncsi, hanem sztorikra eredeti ötletekkel, inspirációként szolgálna.

2011. jún. 7. 16:44
 10/13 anonim ***** válasza:

Én mindenképpen az udvarias formára szavazok.

"Szia Attila vagyok, remélem nem haragszol amiért leszólítalak, de olyannyira megnyerö volt a mosolyod, hogy muszály volt idejönnöm hozzád.

Lenne kedved esetleg beülni valahová meginni valamit vagy sétálni egyet?"


Vagy pont a mai nap, unokaöcsémmel(22 hónapos) sétáltam és nagyon halkan mosolyogva rámköszönt egy kb. 30 éves szó szerint Istennö. Elöször nem is kapcsoltam, nem köszöntem visza, majd utána fordultam és Ö is pont megfordult, csak ennyit kérdeztem "Ismerjük egymást valahonnan vagy most fogjuk megismerni egymást?"

Ennyi elég volt az indításhoz.

2011. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!