Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Második randis filmezés neked...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Második randis filmezés neked mit jelent?

Figyelt kérdés
Milyen lenne nálad egy ilyen?

2022. szept. 25. 09:58
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Nő/ férfi, életkort is írj légyszíves.
2022. szept. 25. 09:59
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Nyilván szex lenne belőle, ezért nem mennék bele. Majd mondjuk az 5. randin lehet róla szó, másodikon biztos nem, ennyire nem vagyok kiéhezett.
2022. szept. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Nekem a film vicces kommentelését, összebújást, csókolózást jelentene, szexet semmiképp.
2022. szept. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Más programot egyeztetnél, vagy film, de leállítanád mikor vetkőztet? 1#
2022. szept. 25. 10:02
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok: Mondjuk azt hozzáteszem, hogy az én fejemben az van, hogy már előtte is ismertem azt, akivel randizok. Ha neten szedtük össze egymást, ez szerintem sem 2. randis program.
2022. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Nem, engem már azzal kiábrándítana, hogy második randis ötletnek erre gondolt. Egy normális pasi, aki komolyan szeretne megismerni, második randin állatkertbe étterembe vagy valami szép helyre hív el, nem át magához filmezni.

2022. szept. 25. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy férfi kitalálná, hogy 2.randin nála/nálam filmezzünk, meglenne róla a véleményem.

Adnék neki esélyt a korrigálásra azzal, hogy erre nemet mondok, és ha valami jót talál ki, nem zavarnám el. Ha továbbra is szexre hajazó ötletet mondana, ott lenne vége az ismeretségnek.

2022. szept. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is szexet jelentene. Mondjuk én nem feltétlenül bánnám, szeretem az elején tudni, mire számíthatok ezen a téren, de nyilván a körítés és a közvetlen folytatás nem mindegy. De én is örülnék neki, ha egy tartalmasabb program végén lenne ez a levezetés, a második randi szerintem sem a legideálisabb időzítés ilyen programra.
2022. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%

Én férfi létemre addig húznám a dolgot ameddig csak lehet. Engem az pörget és izgat fel, ameddig udvarolhatok, ameddig ott van a varázs. Valahogy a szex után már semmi sem olyan, bár tudom hogy ez h*lyén hangzik. Jó minden, de a szex után még van egy kis rózsaszín valami, utána meg átmegy minden hétköznapiba. Vagyis inkább az van, hogy a szexet nem szeretem állandóan, mert nekem kell a vágy, hogy ma nem volt, de lehet hogy egy hétig sem egyéb okok miatt. Nálunk ez több mint 20 éve remekül működik. Azóta is úgy tekintünk egymásra, mintha az első randinkra mennénk.


A kérdésre a válasz, hogy nem lenne 2-ik randin filmezés, helyette inkább séta, vagy valami semleges program, hogy inkább egymásra figyeljünk.

2022. szept. 25. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, ha valaki áthív magához filmezni, gyakorlatilag a szex szinonimája, úgyhogy még ha valóban csak filmezni szeretnék, sem ajánlanám fel. :D Második randin mindenképpen sok lenne.
2022. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!