Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Társkeresőn két fiú is nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresőn két fiú is nagyon tetszik, úgy érzem én is nekik. Még nincs semmi viszont mind a kettővel szeretnék találkozni. Korrekt ez így?

Figyelt kérdés
És mikor "kell" elköteleznem már magam valamelyikük mellett?
2010. szept. 26. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is több lánnyal levelezek társkeresőn, amíg nincs kapcsolat, addig szerintem ezzel semmi probléma nincs.
2010. szept. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

találkozz mindegyikkel

mondjuk 1 héten belül. és még azelőtt dönts hogy 2. randira elmennél. úgyértem, 2. randira már csak az egyikkel menj, vagy lehet hogy egyik se fog bejönni élőben, és akk már meg is van oldva.

2010. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy van ez nem gáz, azért párkereső, hogy minél több emberrel kapcsolatba kerülj. Csak nehogy gondba kerülj, mert mindkettőben van valami jó és amiatt kell és nem tudsz választani. De kipróbálni ki kell, mert utána meg bánhatod ha nem próbáltad meg az egyiket vagy másikat!
2010. szept. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!