Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek arról hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról hogy párkapcsolat után a pároddal barátok legyetek. Van ilyen?

Figyelt kérdés
lehet az hogy valakivel jártál és barátok legyetek ..volt már valakinek ilyen?
2010. szept. 26. 16:36
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

16:55 vagyok


Az előttem levő írta jól , ehhez az intelligenciának semmi köze , mi úgy váltunk el , hogy kidobott utána rá 1 hétre összejött valakivel , utána lesmárolt engem és letagadta hogy a gyerekkel lefeküdt , kiderült hogy mégis , utána elküldtem haza , neki rá 1 hétre megint volt valakije .. ezek után az én szemembe kur.a nagyot zuhant , szóval nem mind1 , hogy váltok el , mi úgy váltunk el , hogy azóta egy szót nem beszélünk , és nemhiszem , hogy ez valaha is változni fog , ugyanis akit a világon a legjobban szerettem azok okozott akkora fájdalmat , hogy azóta se tudok túllépni rajta.

2010. szept. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mi megpróbáltuk. Mikor megismerkedtünk, akkor nagyon sokáig csak barátok voltunk, mert neki volt barátnője akkor. Nagyon sok közös témánk volt, minden hülyeségről el tudtunk beszélgetni, de eszünkbe se jutott, hogy járjunk. Aztán mikor szakított vele a csaj, nekem depizett, meg akkoriban én is depis voltam és ő vigasztalt, és valahogy olyan közel kerültünk egymáshoz, hogy észre se vettük, de "összejöttünk" :D Sajnos nem működött a dolog, szakítottunk, de megegyeztünk, hogy úgy marad minden, ahogy a legelején volt. Csak épp valahogy utána már nem tudtunk annyi mindent megbeszélni, nem tartottuk fontosnak, hogy minden kis hülyeséget megosszunk a másikkal, és ma már szinte egyáltalán nem is beszélgetünk, csak pl. szülinapon, névnapon stb. írunk egymásnak egy köszöntést.
2010. szept. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
16:55 köszönöm hogy írtál,nem semmi így elválni mi azért nem így váltunk el de még náluk voltam mert sokat mentem át az anyukájával nagyon jóba voltam és na utána már nagyon nem beszéltünk ..most meg ha írok neki se mindig ír vissza :S De már nem nagyon írok neki eddig nekem csak nála nem sikerült a dolog jó mondjuk komoly volt... de már nem is erőltetem..
2010. szept. 26. 17:24
 14/15 A kérdező kommentje:
17:14 köszi neked is hogy írtál .Mi nagyon sokat beszéltünk skype-on rengeteget kammal és hát na hiányoznak a beszélgetések annyira jó volt ... De már nem ígv van.na nem baj az élet meg tovább és most egész komoly kapcsolatom van kialakulóban csak kiváncsi voltam lehet e ilyen hogy barátság kapcsolat után...köszönöm azoknak akik edig írtak:)
2010. szept. 26. 17:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Persze.Nagyon jó haver vagyok az egyikkel:)
2010. szept. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!