Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez így normális párkapcsolat?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így normális párkapcsolat? Mi a véleményetek? Sokan írjatok plx!

Figyelt kérdés

Szóval... 5 éve vagyunk együtt párommal, ő 23, én 22. Tavaly ősszel szakítottunk, azért, mert ő másokkal is szeretne lenni. 2 héttel később rájött, hogy engem szeret, és sírva jött, hogy jöjjünk össze. 2-3 hónapra rá engedtem neki, addig nagyon kedves volt, törődött velem, bár voltak viták. Most is kedves, és tudom, hogy szeret, de néha elbizonytalanodom.

Például kedden olyan bújós, aranyos volt, mint amilyennek mindig szerettem volna, és amilyen akkor volt, amikor vissza akart szerezni. Szerdán is még ilyen volt, vacsit akart főzni, de szerda este már mogorvább lett. Azóta ilyen. Nem tudom vele megbeszélni, mert akkor azt mondja, hogy már megint hisztizem. Pedig csak rosszul esik, és attól félek, hogy sokáig ilyen lesz, hisz erre a bújós 1 napra is hónapokat vártam.

Ettől függetlenül amikor olyanja van, megsimogat, de nem ölel meg, csókol meg, ha meg is teszi én kezdeményezem, vagy nem szenvedélyes a dolog.

Régebben féltem attól, hogy megcsal, mert 1 éve meg akart, illetve most képbe került a volt barátnője. A keddi kedvessége után beláttam, hogy ez felesleges, próbálom elaltatni a félelmem. De annyira rossz, hogy ilyen. Próbálok nem hisztizni, hogy magára is legyen ideje, de a sírás kerülget, ahogy most ezt írom.

Annyira hiányzik a meghittség és a gyengédség a kapcsolatunkból :(


Most is gépet szerel, pedig annyira jó lenne, ha éreztetné velem, hogy szeret. Mit tegyek?


2011. ápr. 16. 10:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Úgy tűnik az általad elmondottakból, hogy a ti kapcsolatotok az ő részéről már kihűlt. Inkább csak a "még mindig jobb, mint mással" érzésen alapul. Le kéne ülnötök és megbeszélni, hogy érdemes e megvárni a még rosszabbat.

De ez csak az én véleményem!

2011. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bújós időszak soha nem tart örökké. Barátkozz meg a tudattal.
2011. ápr. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy részéről a kapcsolatotok már kihűlt. Sajnos nekem is csak hónapok után volt erőm belátni, hogy ennek a kapcsolatnak bizony már vége, csak félünk beismerni. Még egy két hónapig húztuk, nem bírtuk kimondani, aztán végülis összeszedtem minden erőm, és megtettem. Iszonyatosan durva volt, és annyit még nem bőgtem filmen, sorozaton, könyvön, bármin, mint akkor az első két hétben. Érzékenyebb voltam mint egy terhes nő, és amikor elpityeredtem rögtön nyúltam volna a telefon után, hogy inkább oldjuk ezt meg máshogy... Mostmár azért pár hónap eltelt, és érzem, tudom hogy helyesen döntöttem, büszke vagyok magamra, hogy ezt a nagyon nehéz időszakot átvészeltem! Még mindig különleges helyet foglal el a szívemben természetesen, de már el tudtam fogadni.

Nos az oldalas off után az én javaslatom az, hogy próbáljatok meg teljesen normális hangnemben, nem hisztizve, nem kiabálva leülni, és megbeszélni, hogy neked nem elég az a gyengédség amit ő ad, és szeretnél rá megoldást találni, mert neked így nem jó, te így nem vagy boldog ebben a kapcsolatban. Ha erre is neked támad, hogy hisztis vagy, akkor neked kell elgondolkodni mélyen, hogy van-e értelme ezt így erőltetni... Mondd el neki azt is, hogy annyira nem érzed jól magad, hogy már a sírás kerülget, kérdezd meg van e értelme folytatnotok a kapcsolatotokat, vagy továbbra is ilyen hűvös, távolságtartó lesz?!


Nem gyanakodnék a te esetedben másik nőre, bár az sem kizárt, de ne ezen agyalj. A kettőtök közös útja kezdd eltávolodni, ezt kell megállítani, visszafordítani, ugyanakkor ehhez te egyedül kevés leszel... ha ő nem akarja fölöslegesen erőlködsz még hónapokig, csak még rosszabb lesz!

2011. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éreztesd vele joban, hogy szereted. :) Hátha ő is lépni fog.
2011. ápr. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Beszéltem vele, azt mondta, hogy kedden nem agyaltam ennyit a dolgokon, csak voltam, és csináltam, amit gondoltam. Most úgy érzi, hogy a nyakán lógok, és az agyára megyek azzal, hogy miért nem olyan, amilyen kedden volt. Most megnéztünk egy filmet, elkezdtem sírni a végén, mert meghalt a pasi (szerdai house). És ő annyira aranyosan átölelt, simogatott, de amikor felhoztam ezt a témát megint kiakadt. Tudja, hogy most nehéz időszakom van, papám eléggé idős már, mindenki aggódik érte.

Szóval most meg tudtuk beszélni, válaszolt is, normálisan. Tényleg lehet ilyesmi, hogy idegesítem az állandó aggódásommal, hogy miért nem olyan a kapcsolat, mint 2-3 napja volt, most miért csak emilyen?

2011. ápr. 16. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!