Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért tűnik el néhány randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnik el néhány randi után szó nélkül, nem egyenesebb azt mondani, hogy bocs nekem ez így nem jó!? Jelen esetben szinte lényegtelen milyen nemű, a nőknek és férfiaknak is ez lett a lezárás módszere.

Figyelt kérdés

2022. okt. 2. 09:53
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Azért, mert akinek megmondod, hogy bocsi, de nem, dühbe gurul és elhord mindennek. Nem tudom, hogy a nőknél is így van-e, de nekem a férfiakkal ez a tapasztalatom. Ezért egyszerűbb szó nélkül eltűnni, mint azt hallgatni, hogy ócsárolnak vagy akár meg is fenyegetnek.
2022. okt. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem egy 7 éves kapcsolat után tűnt el hónapokra az exem, majd előbukkant a semmiből, h mennyire hiányzom neki. Utána még 1x megtette velem ugyanezt. Az ilyen emberen gondolkodni nem érdemes, h miért tette ezt. Lapát
2022. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Eszembe se jutott soha senki ócsárolni a döntése miatt, elfogadtam és léptem. Engem se szidott senki, ha azt mondtam sorry…
2022. okt. 2. 10:28
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
#3 tudom, hogy nem mindenki olyan, mint amilyennek az első kommentben írtam, de néhány ilyen rossz élmény után már nem lesz kedved lottózni, hogy vajon a következő normálisan fog reagálni, vagy megfenyeget és zaklatni fog. Egyszerűbb szó nélkül eltűnni, egyébként az is pont annyira egyértelmű üzenet, mint megmondani, hogy bocs nem.
2022. okt. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Primitív egy világot élünk sajnos 🫤
2022. okt. 2. 10:38
 6/8 anonim ***** válasza:
84%

"Eszembe se jutott soha senki ócsárolni a döntése miatt, elfogadtam és léptem. "


Ez igen dícséretes, ha így van, de én inkább úgy jártam, hogy ilyenkor azonnal utolsó, büdös, beképzelt qrva lettem. (Mondjuk ez csak igazolta a döntésem helyességét).

2022. okt. 2. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Persze nálam is volt, amikor valaki utána rám zúdította a világ fájdalmát… de az is egy visszaigazolás, ilyet sose veszek magamra. De ez az eltűnés számomra annyira jellemtelen, egyszerűbb egy bocs, de mégse.
2022. okt. 2. 10:43
 8/8 anonim ***** válasza:
88%
#7 te magadból indulsz ki. Csak arra gondolsz, hogy te hogy reagálnál rá, meg te hogy állsz hozzá. Ne felejtsd már el, hogy mások is vannak a világon, nem mindenki reagál erre értelmes ember módjára. És mivel rád sincs kiírva, hogy te hogyan reagálnál, ne várd el, hogy tudják.
2022. okt. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!