Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rám csapta a telefont, azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám csapta a telefont, azzal a címszóval, hogy hülyeséget beszélek, mert más volt a témában a véleményem? Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Amikor elmondtam, hogy szerintem minden embernek van választása, még akkoris, ha esetleg más kultúra és mondjuk hozzá akarják erőltetni, olyanhoz, akit nem szeret, kizárólag hagyományból, presztízsből... Azt mondta, hogy hülyeséget beszélek és megszakította a hívást... Most csak engem zavar, hogy nem fogadja el más véleményét? Lehet, hogy sokan beletörődnek a sorsukba és elfogadják, de azt nem lehet kijelenteni, hogy nem lenne más választásuk. Tudni kell, hogy a srác félig görög, félig török, én meg ugye magyar vagyok. Írtam is neki, hogy ez nagyon tiszteletlen viselkedés volt, ami lehet náluk megszokott, de én úgy érzem, semmi rosszat nem tettem. Viszont eléggé csalódott vagyok, mert én soha nem viselkedtem így vele.

2022. okt. 3. 21:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Tádá, eltérő világlátás. De k.rva meglepő két, több sarkalatos pontjukban is különböző kultúrából származó ember esetén.
2022. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Oké. Ezt értem. De miért nem lehet tisztelni a másik véleményét? Miért csak az a jó és igaz, amit Ő állít. Minden más meg bullshit szerinte.... Aztán fogta, letiltott. Most feloldott ugyan, de nem jelentkezett. Eddig minden nap beszéltünk. Személyesen ismerjük egymást... Ez meg a másik, ami miatt kiakadtam... Tehát nem internetes kapcsolata vagyok.
2022. okt. 3. 21:39
 3/25 anonim ***** válasza:
47%
Eltero kultura. Rossz lora teszel, ha ezeket a ferfias macsokat hajkuraszod.
2022. okt. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Nyilván nem érted, mert más a világlátásod. De még ezt sem érted igazából. XD
2022. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
40%

#4 lánynak is más a világlátása, mégsem csapta rá a telefont és tiltotta le, gyerekes módon:D

Ezt a részét kérdőjelezi meg a kerdező, nem magát a vita tárgyát nAgY iKsZdÉ

2022. okt. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
5.így van
2022. okt. 3. 21:51
 7/25 anonim ***** válasza:
24%
De nyilván azért, mert számára vagy ez vagy más téma nem rendelkezik ilyen érzelmi töltettel, mivel nem olyan berendezkedésű környezetben töltötte az élete nagy részét. XD XD XD XD XD Szidnák az anyádat, te is rányomnád a telefont.
2022. okt. 3. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
77%
Mert honnan tudod, hogy nem beszélsz hülyeséget? Olyan helyzetekről jelented ki ezt, amelyek közül egyikben sem voltál. Biztos vagyok benne, hogy igenis vannak helyzetek bizonyos kultúrákban, ahol nincs választási lehetőség. Nekünk ezt marha nehéz felfogni és ezért hajlamosak vagyunk úgy vélekedni, hogy mivel elképzelni nem tudom, ezért biztos, hogy nem is létezik. Ez nem vélemény kérdése, amit tiszteletben kellene tartani. Ezek tények. Szóval ne beszélj hülyeségeket :D
2022. okt. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Én senkit nem szidtam. Annyit mondtam, hogy mindenkinek van lehetősége, hogy fordítson a sorsán és nem kell azt elfogadni minden esetben .
2022. okt. 3. 21:55
 10/25 A kérdező kommentje:
Egyébként pedig neki is volt választása, hogy egy nőt válasszon burkában a saját szubkultúrájából, de nem tette. Szóval gondolhatta, hogy nem fogunk mindenben egyetérteni. Viszont azt mondani mindenre, hogy, ami nem egyező az ő véleményével, az hülyeség, az viszont igenis felháborít.
2022. okt. 3. 22:00
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!