Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Rám csapta a telefont, azzal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rám csapta a telefont, azzal a címszóval, hogy hülyeséget beszélek, mert más volt a témában a véleményem? Mit gondoltok erről a viselkedésről?

Figyelt kérdés
Amikor elmondtam, hogy szerintem minden embernek van választása, még akkoris, ha esetleg más kultúra és mondjuk hozzá akarják erőltetni, olyanhoz, akit nem szeret, kizárólag hagyományból, presztízsből... Azt mondta, hogy hülyeséget beszélek és megszakította a hívást... Most csak engem zavar, hogy nem fogadja el más véleményét? Lehet, hogy sokan beletörődnek a sorsukba és elfogadják, de azt nem lehet kijelenteni, hogy nem lenne más választásuk. Tudni kell, hogy a srác félig görög, félig török, én meg ugye magyar vagyok. Írtam is neki, hogy ez nagyon tiszteletlen viselkedés volt, ami lehet náluk megszokott, de én úgy érzem, semmi rosszat nem tettem. Viszont eléggé csalódott vagyok, mert én soha nem viselkedtem így vele.

2022. okt. 3. 21:35
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
17%
És csak jönnek csak jönnek az ilyen teveb@szók akiket nagyon gyorsan integrálni kellene. EU pls :DDDDDDDDDDDDDD Annyi közös lenne bennetek, hogy egy háztartásban éltek meg egy ágyban alszotok. De nyugi ez nem fog megtörténni mert ő sem hülye max addig néz majd rád szépen míg ki nem tágítja a popolód :D
2022. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
33%

Az a kendos lany nem valoszinu,hogy azert nem keleltt neki mert az kendovel mar nem felel meg.


Fogalmad sincs semmirol, az a kendo es a visszafogott ruha, otthon mar nem az a ruha, hanem olyan elbuvoloen szexi hogy te ugy meg nem lattad magad. Plusz mig a kendos noket tiszteli es felesegnek valonak tartja, adddig teged csak egy europai rongynak tekint, akit mar masok es o is csak hasznal. Beloled nem lesz feleseg, mert ahhoz tul olcso vagy szamara.


Az pedig hogy a telefont letette, nyilvan butasagokat beszeltel, vagy csak szimplan annyira nem erdekli a velemenyed. Hiszen mit tudhatsz? Maximum hogy kell a ferfi ala fekudni, dolgozni, ferfiaskodni,de tudsz olyan no lenni,mint az ottani nok? Akik azert vannak,hogy a ferfi korbe ugralja,mert a no epp hogy nem kapcarongy, hanem ertek.

2022. okt. 4. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked nem megfelelő ez a viselkedés, akkor tartsd távol magad tőle. Nem kell azt lesegetni, mikor oldja fel a tiltást.
2022. okt. 4. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
83%

Pont mert ő más kultúra, nem fogadja el más véleményét, ha az az övétől eltér. Nőét pláne. Pont. Te ezt tényleg nem tudtad?


Egyébként sajnos nincs igazad. A világ délebbi, keletebbi felén marhára nem mindig van más választás. Vagy ha van, akkor lehet halálra köveznek érte. Mi itt Európában ezt el se tudjuk képzelni, de ez még mindig így van.

2022. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
65%
'Van más választása' - aha ja, lenne, de akkor ki lesz tagadva a családból és az örökségből, még csak a tesói sem hívhatják fel. Te mindezt feladnád egy európai,használt nőért? Csak mert mi azok vagyunk számukra...
2022. okt. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
Gyerekek nekem nem ezzel van a bajom, hogy más kultúra. Azzal, hogy emiatt miért kell rácsapni a másikra a telefont, mert valamiben nem értünk egyet. Ez bunkó dolog. Én semmi rosszat nem tettem. Nem emeltem fel a hangom, csak szimplán elmondtam, mit gondolok. Ennyi volt. Ezért rám tenni a telefont, nem beszélni velem, megsértődni, hülyének titulálni. Ez az, ami kiakaszt. Nem nekem kell bocsánatot kérni, mert nem csináltam semmi rosszat.
2022. okt. 4. 15:39
 17/25 anonim ***** válasza:
69%

Ezért csapja rád a telefont. Mert az ő kultúrájában egyrészt te kussolsz, másrészt neki igaza van.

Te a saját kultúrád alapján nem tettél semmi rosszat. Az övé alapján igen.

2022. okt. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
12.Ez nem egészen így van, hogy a nő érték. A legtöbb kultúrában alsóbbrendű, nem egyenjogú. Nem vezethet, nem dolgozhat, semmit nem csinálhat azon kívül, hogy kiszolgálja a férfit. Ez nem érték, ne haragudj. Ezt mifelénk csicskának hívják.
2022. okt. 4. 15:44
 19/25 A kérdező kommentje:
17. Ezzel egyetértek. De igazából tudnia kellett, ha európai nővel kezd bármibe, akkor előbb utóbb lesz ilyen nézeteltérés.
2022. okt. 4. 15:47
 20/25 anonim ***** válasza:
34%
Neked meg tudnod kellett, hogy a török férfiak ilyenek. Őt nem érdekli, te milyen vagy.
2022. okt. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!