Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem egy metálos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy metálos vagy rocker vagy mittomén milyen csajba (nem értek ezekhez)?

Figyelt kérdés
El szeretném vinni koncertre randira de én csak mulatós slágereket nyomatok. Van rá esély hogy oda eljöjjön velem? Az a baj rockbandákat nem nagyon ismerek és fogalmam sincs mire kéne meghívnom

2022. okt. 3. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Annó én is rockot hallgattam, nem biztos örültem volna a mulatósnak.

De ha nem is ismered azt amit ő szeret, és imponálni akarsz, hagyd hadd válasszon ő koncertet.

2022. okt. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon rossz taktika koncertre elvinni a lányt, ha nem hasonlít az ízlésetek. Hívd el moziba vagy kávézni.

A legjobb mindig valami olyan helyre vinni ami nem átlagos. Egyszer egy csajt elvittem egy romos gyárépületbe nagyon menő graffitiket nézni. Imádta!

2022. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Ha birod, hogy kecskeverrel locsolnak, akkor Gorgorth koncert. De szerintem a csaj elobb lesz ongyilkos, ha megtudja, hogy a minosegi zene nalad a mulatost jelenti.
2022. okt. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mulatós "koncertre" semmiképpen ne vidd el, az a legalja. Kérd meg, hogy ő ajánljon egy koncertet, menjetek el, és meg fogod szeretni az igényes zenét.
2022. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mulatós „koncertre” sosem fogsz tudni elvinni egy rockert. Még a legsűrűbb tejfölös-rózsaszín köd hatása alatt sem. A két műfaj olyan távol áll egymástól, mint matyó Jeruzsálemtől.
2022. okt. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

"Az a baj rockbandákat nem nagyon ismerek és fogalmam sincs mire kéne meghívnom"


Beszélgetni amúgy szoktál vele? Mert akkor akár meg is kérdezhetnéd, hogy miket szeret...

2022. okt. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen csaj vagyok, nem mennék mulatósra. De miért muszáj koncertre vinned? Nyilván rockból se szereti az összes bandát, ahogy én sem.
2022. okt. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mulatósra vidd el a szomszéd öregasszonyt. Imadni fogja.
2022. okt. 4. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Update: kikosarazott a csaj. Mi legyen most?
2022. okt. 4. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi, hagyd békén. Keress másik csajt vagy verd ki.
2022. okt. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!