Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, ha egy srác aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha egy srác aki tetszik nektek, bőrnadrágot vesz fel (nem motoros, nem rocker), mondjuk inggel és egy elegánsabb cipővel, az bejön vagy épphogy kiábrándító?

Figyelt kérdés
2021. okt. 29. 17:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
borzalmasan hangzik.
2021. okt. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztó
2021. okt. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Leírnátok azt is hogy miért tartjátok borzasztónak?
2021. okt. 29. 18:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy áll rajta.
2021. okt. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
Hát, nekem annyira nem jönne be, mert egyáltalán nem szeretem a bőrcuccokat, se magamon, se másokon.
2021. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem egy "rocker"srácon is borzasztó, de még ha nem is önazonos vele, az instant felejtős.
2021. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagyok ellene a bőrcuccoknak, de nem tudom elképzelni, hogy olyan férfi tetszen, aki bőrnacit hord.
2021. okt. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!