Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Bizonytalan vagyok. Mit kéne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bizonytalan vagyok. Mit kéne tennem, vagy hinnem?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok és nyáron megismerkedtem egy 20 körüli sráccal, nagyon sokszor találkoztunk, de ahogy véget ért a nyár már ritkán talizunk, de telószámcsere megvolt. jártunk együtt strandra, ahol összeölelkezve voltunk a vízben.. amikor hazamentem este mindig írt egy szép smst... most kb hetente felhív hogy mizujs velem, és egyszer voltunk sétálni is a balcsiparton. beszélgettünk, sok jele volt annak hogy csak barát de annak is hogy több. rengetegszer említi hogy kár hogy nem 2 évvel később ismerkeddtünk meg (akkor 16 vaok és nem csukják le.) egyébként van barátnője és mondta is. de ennek ellenére smsben megírta egy nap végén hogy sajnálja hogy nem csókolt meg..
2010. szept. 26. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Ébredj fel. Barátnője van... te csak vésztartalék vagy ha dobja a nője. Na látod jól nézd meg ezt a pasit mert ez egy gerinctelen alak akit le kéne lőni. Jól nézd meg és jegyezd meg hogy: na ilyen pasit nem szabad fognom sose. 22/F
2010. szept. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Metzger666 válasza:
Nem azért,de hat kemény év van köztetek heló!Még barátnője is van!mi a fenét vársz tőle?
2010. szept. 26. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
14 vagy. 14 fölött már nem csukják le.
2010. szept. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vagy normális...Mondták már Neked,hogy iszonyúan naiv vagy?
2010. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hogyha nem várhatok tőle sokat, attólmég elmenjek vele sétálni mint egy barát? én nem vagyok szerelmes belé.. csak tetszik..
2010. szept. 26. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!