Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most vagyok 9-es. Az 1....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most vagyok 9-es. Az 1. hónapban megismertem egy Marci nevű fiút kicsit bizonytalan voltam és nem tudtam eldönteni tudom-e szeretni vagy nem de már akkor helyesnek találtam. Mit kéne tennem ha azóta ezek történtek?

Figyelt kérdés
Egy ideig jókat beszéltünk esténként felhívott még csókolóztunk is. Aztán egyik napról a másikra egy osztálytársam tetszett meg neki a lány nemet mondott neki és utána tőlem is megkérdezte járnék-e vele azt mondtam talán de csak ez miatt mert másra is hajtott. Után újra vissza ment ahhoz a lányhoz . De a lány nem akar tőle semmit meg is mondta neki többször is a srác felfogta és azt mondta már nem akar tőle semmit . Pár barátom tudtom nélkül érdeklődött a fiúnál azt mondta tetszem neki és szerinte jó csaj vagyok és bír is. Megmondtam neki hogy még mindig őt szeretem és azóta lassan de biztosan fejlődik a kapcsolatunk már adott puszit is megölelt sokat beszélget velem és néha véleményt is kér dolgokról. A suliba folyton egymást nézzük és csak vigyorgunk egymásra. Sokszor mondta már hogy nem akar tőlem semmit de az az előtt volt hogy elmondtam neki szeretem azóta azt mondja még tetszem neki. sokan járni akarnak velem de nem tudom eldönteni mi legyen őt szeretem már 6-7 hónapja és egyáltalán nem szoknyavadász. Tök normális . Mit tegyek hogy sikerüljön
2011. márc. 4. 18:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Villants cickót!
2011. márc. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pesti vagy?
2011. márc. 4. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

xD még csak az kéne xD

nem nem vagyok...

2011. márc. 4. 20:24
 4/6 anonim ***** válasza:

nincs ló jó a szamár is


de ezt te is tudod

2011. márc. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
budapest közeli?
2011. márc. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem ..... zala
2011. márc. 11. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!