Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Komoly kapcsolatot kereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Komoly kapcsolatot kereső nőknek előnyt jelent az, amikor megtudni a férfiról, hogy a szülei még mindig együtt vannak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ezen fog múlni a dolog, ennél fontosabb tényezők vannak, de ettől függetlenül egy olyan férfi esetében, aki már felkeltette az érdeklődést, aki már eleve tetszik neked, ad-e valami pluszt az, hogy ha tudod, hogy a szülei még együtt vannak?


Hiszen egyre ritkább az ilyesmi, és esetleg utalhat arra, hogy jó példát tanulhatott el a szüleitől, akik jól tudtak választani illetve kitartani egymás mellett, megoldani minden problémát. Csonka család helyett egy stabil háttérrel tudott felnőni és egy esetleges esküvőn sem lesz különféle mostohaszülő, elvált szülői egymásra csúnyán nézés.


Mennyire számítanak nektek ezek a dolgok?



2022. okt. 5. 22:18
A kérdező szavazást indított:
Egyáltalán nem számít.
Kismértékben számít, mert mégiscsak valamelyest jó hatásokra utalhat, de nem ez a lényeg.
Egyértelműen számít. Nem ez a legfontosabb dolog, de egy jelentős plusz.
18 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
63%
Lőrèri kutyàt kategória.
2022. okt. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem számít. A páromnak egy lecsúszott csapodár az apja, pont ő volt számára a legjobb ellenpélda. Végignézte gyerekként, hogy mit tett érzelmileg az anyjával, mikor megcsalta, elmondása alapján hányingere van az ilyen emberektől és soha nem akar ilyen lenni. Nekem is a szüleim szar kapcsolata volt a legjobb józanító, sokkal szigorúbban veszem azokat a dolgokat, amik megkeserítették anyám életét, hogy én ne keveredjek ilyesmibe.



Egyébként nekem csak olyan szempontból számítanak a szülők, hogy tiszteljék azt, hogy felnőttünk és saját életünk van. Nem akarok olyan párt az életembe, akinek az anyja random bekopogtat és jön basztatni meg kritizálni azt, ahogy mi élünk. Erre allergiás vagyok.

2022. okt. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem egyáltalán nem utal "jó hatásokra". Baromira elítélem azokat, akik inkább együtt maradnak gyávasagból egy rossz kapcsolatban, és évtizedekig tapicskolnak a fosban, mint, akik normálisan el tudnak válni. Hogy a szülei ez a kategória, vagy tényleg boldogok, az 50-50. Ennyi erővel az is lehet a párkapcsolati mintája, hogy vegyen el valakit(mondjuk engem), aztán, ha nem jön be, "bírjuk ki", mi az a röpke 50 év? Nem, baromira nem szeretnék olyan társat, aki azért van velem, "mert úgy illik, a mi családunkban nem divat a válás". Bár, úgy tűnhet az írásomból, de nem is hátrány. Egyszerűen nem befolyásol a szülei szerelmi élete. A kettőnké érdekel.
2022. okt. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Exem szülei együtt voltak, 30 év után is.

Csodás felállásban, alkesz apu terrorizálta a családot gyerekkoruktól, amikor mi összekerültünk már sem szellemileg, testileg nem volt a toppon, szerencsére nem volt ellenfél, csak nagyon demoralizáló, hogy mindenki szemét, #urva, semmi sem volt jó, és minden családi rendezvény botrányba fulladt miatta.

2022. okt. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én szüleim is együtt maradtak apám haláláig, csak minek. Kb 6 évesen már azt vártam, mikor válnak el, annyira mérgező volt a kapcsolatuk. Attól még, mert egy szülőpár együtt van, nem biztos, hogy jó mintát tanítanak a gyerekeknek.


Ennek ellenére totál nem érdekel, hogy a pasi szüleinek mi a családi állapota. Nem velük ismerkedem.

2022. okt. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nekem számít (persze nem ez a legfontosabb), de inkább az, hogy milyen a viszony. Lehetnek együtt a szülők, ha totál mérgező a kapcsolatuk, az ugyanolyan káros.

Ha együtt vannak a szülők és egészséges a leendő párommal a kapcsolatuk (nem elhanyagoló, de nem is megfojtó, rátelepedő), akkor az pozitívum. Nem csak a világnézet, szemlélet miatt, hanem mert megkeresíti a közös életünket is egy rossz családi háttér. Van, hogy békés volt a válás, de tapasztaltam olyat, hogy egy rég felnőtt életét is megkeserítette, hogy az egyik szülő ki akarta forgatni őket, meg mindenféle ocsmányságot csinált.

2022. okt. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!