Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Budapesten nincsenek már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Budapesten nincsenek már normális aranyos komoly kapcsolatot kereső lányok?

Figyelt kérdés
Van jó pár vidéken élő barátom a legtöbbnek rendes átlagos barátnője van,vidéken nekem is lehetne ilyen barátnőm de nem vagyok híve a távkapcsolatnak.Pesten egyszerűen nem találok ilyen típusú lányt.
2012. jan. 26. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne is keress... Inkább húzzunk el valamelyik helyre tiniribancokat dugni:D
2012. jan. 26. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de vannak. -.-"""""""""""""""""""""""""""
2012. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos más a környezet és más a morál, mint vidéken.


Én is vidéki vagyok, van is barátnőm itthon, viszont Budapesten tanulok.

Az ottani lányok, hm, maradjunk annyiban számomra nem tűnnek annyira morálisnak, kevesebb bennük a gátlás, hiszen ők is ezt látják.


Nem, nem csalom a barátnőmet, mielőtt vki félreértene, csak néha elmegyek discoba ahol azért eléggé megmutatkoznak ilyen dolgok.


Azonban biztos vannak morális, aranyos, komoly lányok, csak ők nem tűnnek ki a tömegből, szóval keresgélj hátha találsz :)

2012. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mert mindnek van már egy jóképű pasija.
2012. jan. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vidékiként én is Budapesten tanulok és én is észrevettem, hogy nem ugyanolyanok a vidéki és a budapesti lányok. Nagyon más a mentalitás a fővárosban, sokkal nagyszájúbbak, anyagiasabbak, hamar belemennek mindenbe, de semmit nem vesznek komolyan. Ez nekem nagyon furcsa volt, volt is pár csalódásom kezdetben, de mostanra rájöttem, hogy ez valamilyen szinten jó, mert sokkal könnyebben kaphatóak, bár követelőzőbbek anyagi téren, de laza kapcsolatra inkább Budapesten keresek lányt, mint otthon. Sok a csábítás, nagy a rohanás, költekeznek, váltogatják a partnereiket, mély érzelmekre nem képesek.

Egyetem után meg majd visszatérek vidékre és keresek egy stabil, rendes barátnőt. Addig meg élvezem a laza budapesti lányokat, váltogatom őket :)

2012. jan. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az tény,hogy vidéken normálisabbak az emberek,na de mi van azokkal,akik vidékiként költöznek Budapestre,mint pl én? :P
2012. máj. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!