Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lelkiismeretfurdalásom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lelkiismeretfurdalásom van hogy másokkal randizok?

Figyelt kérdés

Van egy sràc akivel nyáron ismerkedtem meg. Nagyon jó kémia, szex, kapcsolati potenciál. Azóta is tart.

Egy ideig külföldön élek, mindkettőnknek az évben lett vége a kapcsolatának,tehát megbeszéltük hogy nem jövünk össze, de tartjuk a kapcsolatot mert irtózatosan kedveljük egymást (kb úgy viselkedünk mintha együtt lennénk)

Sőt, már meg is látogatott külföldön, töretlen a kapcsolattartàs.


Mivel én külföldön tanulok most, elég sok lehetőségem van ismerkedni. Én és ő is úgy van vele hogy a kapcsolataink után élni szeretne egy kicsit és fellélegezni. Megbeszéltük hogy egy szabály van: bárki bármit csinálhat, de nem beszélünk róla a másiknak

Na most én már kb randizhatnék másokkal, de egyszerűen lelkiismeretfurdalásom van. Mintha megcsalnám, pedig tudom h nem kell neki semmivel elszámolnom…


Mivel én eddig csak egy (azaz ő a 2. ) ember akivel lefeküdtem, szeretnék egy kis tapasztalatot szerezni hogy a későbbiekben ne érezzek hiányérzetet, illetve sok ponton azt érzem nem ismerem eléggé a szexualitásom


Hogyan lehetne csökkentenem ezt a rossz érzést? Nagyon kedvelem, tisztelem őt, de félek esetleg az itteni randi partnereim elvonják a figyelmem, vagy ő talál otthon egy jobb lányt..



2022. okt. 10. 10:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Te belezúgtál
2022. okt. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok belé szerelmes, közel se. Mivel ahhoz tartom magam, amit megbeszéltünk. De valóban amióta elment nagyon hiányzik, de próbálom elterelni róla a figyelmem
2022. okt. 10. 10:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

"szeretnék egy kis tapasztalatot szerezni hogy a későbbiekben ne érezzek hiányérzetet"


Szerezz tapasztalatot mellette.

2022. okt. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azzal kell lefeküdni (és tapasztalatot szerezni), akit szeretsz, és ha belezúgtá a srácba, úgyse fog más tetszeni most.
2022. okt. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ulj le, irj naplot, reflektalj egyedul vagy baratokkal.

En is igy ereztem, mikor nyitott kapcsolatok kezdtunk, de azota mar sokkal jobb:P

2022. okt. 10. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
5-ös Miért mentél bele, ha nem volt jó?
2022. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha rosszul érzed magadat miatta, akkor szerintem ne csináld. Szerintem.
2022. okt. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6: Én kezdtem. És nem mondtam, hogy nem volt jó, csak hogy kicsit lelkiismeret-furdalásom volt.
2022. okt. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A szeretnék "tapasztalatokat" szerezni általában sikerül, de nem úgy ahogyan gondolod.

Majd te leszel más tapasztalata (is).

Beszélgetni, ismerkedni persze lehet, de ne tervezz "tapasztalatokat".

2022. okt. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 NTBS ***** válasza:
Hardcore és utána gyűjts tapasztalatokat, de nem biztos, hogy később attól lesz jó a szex, hogy sokat tapasztaltál.
2022. okt. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!