Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Együtt utaztam egy sráccal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt utaztam egy sráccal egy buszon, helyes volt, rám mosolygott, én is rá, aztán leszálltam. Hogy deríthetem ki h ki volt? Semmit nem tudok róla:S

Figyelt kérdés
2010. szept. 27. 18:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jé én se
2010. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Sehogy. Gyakrabban jársz a busszal és kérdezősködsz!

Esetleg lerajzolod.

2010. szept. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
én megkeresem neked gyere fel msn-re, van camod?
2010. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Kamuuu ***** válasza:
58%
Mit tudom én... mi honnan tudjuk??
2010. szept. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
egyértelműen azt jelenti hogy szimpatikus vagy számára.... am nemtudom hogyan mosolygott, de bizonyos esetekben ez az "első lépés"... szóval ha tetszik neked, akkor nyugodtan ejtsd el mellette a táskád vagy vmi ;) sok sikert :)
2010. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Parancsolj:

[link]

2010. szept. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
51%

BEESZ*RÁS!


Ezek a kérdések dobják fel, az ilyen szürke délutánokat.., kell ez ilyen a disznó hőtan mellé :D

2010. szept. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
24%
Tök egyszerű... Betörsz a bkv belső számítógépes renszerébe. ott idő szerint megkeresed, hogy mikor szállt föl a srác, ha ez megvan akkor a képét kivágod és egy FBI adatbázis arcfelismerőjébe megkeresed a nevét és a címét. Ez csak nekem ennyire egyértelmű?
2010. szept. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
akarom mondani a belső rendszer kamera felvételeiben keresed meg, hogy mikor szállt föl
2010. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
82%

Nem derítheted ki.A sors talán ad neked még egy esélyt,de akkor nem hibázhatsz.A mosoly kevés lesz.

De az is lehet,hogy ennyi volt a történet.Nem futhatsz minden fiú után aki rád mosolyog.Egy mosoly még nem azt jelenti hogy összeilletek.Távolról sem azt jelenti.Most inkább csak álmodozol,és olyat képzelsz bele ami talán nem is volt benne.

2010. szept. 27. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!