Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kell csinálni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csinálni?

Figyelt kérdés

Most a kérdés alapján biztos egy fatökű embernek gondoltok de ez nem igy van:D Voltak barátnőim és sok lánnyal flörtölök. Nem itt van a baj.Azt vettem észre hogy mások ugy csinálják hogy szakitanak és jövöhéten már új csajuk van. Nálam ez ugy megy hogyha barátnőt akarok és nem csak flörtölni akkor megismerkedek a lánnyal, sokat beszélgetünk, bókolok neki minden és összejövünk.de ez nem megy egy hét alatt.Igy hát arra gondoltam hogy lehet valamit elcseszek.

Légyszives irjátok le hogy ti hogy csináljátok azt hogy ilyen gyorsan össze tudtok jönni másik lánnyal.

Lányok is irhatnak hogy ők hogy látják ezt a dolgot.Kort és nemet is légyszi:D Előre is köszi.


18/F


2010. szept. 27. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:

18/L vok

Szerintem ez a normális. Akiknek oan hamar van csajuk általában csak a szexre mennek... Akkor még nem is nagyon ismerik egymást! Vagy csak az a lényeg, hogy legyen valakim, mert egyedül lenni "ciki"... vagy, hogy mindig legyen kiit ágyba vinni.

Te ezek szerint sokkal normálisabb vagy a kortársaidnál ;) Ez ritka. Légy büszke rá!

2010. szept. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akik úgy csinálják, hogy szakítanak, és jövőhéten már új csajuk van, azokat nem épp a bensőséges érzelmek motiválják, és nem élnek értékes kapcsolatban. Nem a mennyiség számít...
2010. szept. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Így kell csinálni!

[link]

2010. szept. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rontasz el semmit csak alapos vagy probálj meg jobban hatni a lányra én speciel nem szeretem ha elhamarkodják a dolgokat...:P Sokkal jobb lassan, mindennek megvan a maga ideje..Akik gyorsan mennek azok többsége csak arra megy.. Szerintem semmi baj veled....:)
2010. okt. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!