Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők, ti hogy viszonyultok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti hogy viszonyultok a "herélt", végtelenül férfiatlan és bátortalan férfiakhoz?

Figyelt kérdés
Tegyük fel közeledik hozzátok, elhív titeket és el is mentek, a randin pedig félénk, izzad, és alig tud valamit beszédben hozzátenni a találkozóhoz, pedig ő hívott. Barátnak megtartjátok? (Felnőttekről van szó.)

2022. okt. 23. 20:20
 1/7 anonim ***** válasza:
57%

Már randiztam egyszer herélt pasival.

Neki betegség miatt kivágták mindkettőt, de valami hormonális baja volt, tesztoszeron pótlást sem kaphatott.

Igazából fura volt, szinte semmi férfias nem volt benne, de hajtott a kiváncsiság hogy milyen lehet a micsodája.

Hááááát amilyen gondoltam, mikor már lehúzta a gatyáját nyeregben érezte magát, mondta is utána már nem áll neki keményen max orál lehet mert berakni nem tudja.

Két perc alatt elélvezett, jött neki pár csepp víz szerű váladék.

Na itt felöltöztem azt eljöttem.

Utána még hetekig novellákat írt de végül letiltottam.

Soha többet ilyen pasi.

2022. okt. 23. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Hihihi :P


[link]


A cicánk is herélt amúgy, sokkal barátságosabb azóta a többi cicával.

2022. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha egy mód van rá, ilyen férfival nem is randizok. De, ha már megtörtént, barátnak csak akkor tartanám meg, ha egyetért ő is benne, hogy ebben nincs több. Ha látszik, hogy reménykedik, akkor barátnak se tartanám meg, az ő érdekében.
2022. okt. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy herélt, személyisége? Vagy ténylegesen?
2022. okt. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
95%
idézőjelbe tette a herélt szót, majd mellé írta, hogy bátortalan. Mi olyan bonyolult ebben a kérdésben?
2022. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Van az a fajta enyhe bátortalanság, ami még kedves és aranyos is lehet, meg van az, amikor effektíve beszélni nem lehet vele, annyira nyökög és annyira kis félős... utóbbi esetben barátnak sem kellene, mert én a barátaimmal is szerete beszélgetni.
2022. okt. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%

1

De azert kiprobaltad milyen egy ferfiatlan szex?

Ezert baszadtad meg magad ? Aztan ocsarold hogy jaj de gaz de baszki te mentèl bele ilyenkor neki lett jobb

Meg utanna neked 😂

De ennek mi értelme volt azt senki se fogja megtudni

2022. okt. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!