Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Titeket zavarna, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavarna, ha egy randin a srácnak férfiatlanul magas hangja lenne?

Figyelt kérdés

Egy ismerősöm randizott egy sráccal, aki vagy 190 cm magas, nagy és életvitelszerűen borostás, mindehhez kb ennyire mély a hangja: http://www.youtube.com/watch?v=M1EQZHVVqYU

Titeket ez zavarna, randiznátok ilyen sráccal?


2012. nov. 10. 21:08
1 2
 1/15 anonim válasza:
61%

hű.. érdekes kérdés, nekem egyszer volt randim egy ugyanilyen fiúval, de ő 185 centi magas volt és érdekes pónis teóriái voltak rólam - szóval asszem nincs nagy rálátásom az ügyre.


Különben meg 190 centi már a szexi magas fiú kategória

2012. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
életvitelszerűen borostás ezt magyarázd meg nekem létszíves
2012. nov. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Igazából itt nem a konkrét magasság a lényeg, hanem a hang. Így mit mondanál? Nagyon fontos, nem tudom összehozzam-e az ismerősöm a sráccal...:((
2012. nov. 10. 21:13
 4/15 Fülünyúl ***** válasza:
91%
#2: életvitelszerűen borostás = lusta borotválkozni
2012. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hát nekem jobban bejön a mély és a normális hang. L/20
2012. nov. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Fülünyúl ***** válasza:
Amúgy kedves kérdező, miért kanári éneket linkeltél? Ilyen szépen trillázik a csávó? :D
2012. nov. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igazából nem találtam olyan videót, ami jobban átadná a hangmagasságot, bocsi.
2012. nov. 10. 21:19
 8/15 anonim válasza:

külső jegyeknél magasságot, kézfejet, vádlit és hangot figyelek, úgyhogy én nem örülnék, ha ilyen csirippel akarna összehozni a barátnőm. van valami, ami esetleg a fiú mellet szól?


a borostával alapvetően nincs baj

2012. nov. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nagyon ciki, ha magas a hangja egy pasinak. Nekem nem kéne, milyen már hogy az én hangom mélyebb az övénél?
2012. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A srác mellett szól, hogy megcsináltatta a csajnak a fogait, hogy ne legyen ezzel probléma. Például bele tud harapni egy almába fájdalom nélkül, ilyesmi (vagy ki tudja szedni valaki a gyümölcsdarabot a szájából).
2012. nov. 10. 21:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!