Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha normálisan megkérdezi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha normálisan megkérdezi a randipartnered, hogy miért utasítottad el, akkor elmondod neki az ok(ok)at?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy randiztál valakivel és alapvetően szimpatikusnak találtad, de valamiért párkapcsolatot azért nem szeretnél vele, amit el is mondasz vagy le is írsz neki. Ha ezek után a másik fél normálisan megkérdezi, hogy mi volt az elutasítás oka, akkor mit csinálsz? Inkább nem válaszolsz? Vagy leírod az igazat, még ha az valószínűleg nem esik neki jól? Esetleg valami olyan okot mondasz, amitől nem fog a másik megsértődni, esetleg nem sorolod fel az összes okot?

2022. okt. 24. 15:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
97%
Elmondom. Onnantól már az ő dolga, hogy ezt miként reagálja le.
2022. okt. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Nwm szeretem elmondani mert tagadják belekötnek nem fogadnak el vitatkoznak.

Nagyon sokan nem fogadják el masok véleményét, nem látják magukat kivulről más szemével, nem fogadnak el véleményt kritikát és rengeteg esetben már az is simán lejön hogy ő ez az IQ szint, akivel nem érdemes vitazkozni.


Pl elmagyaráznád bárkinek is pl hogy a fogkefe csodákra képes? Lenne szerinted foganatja egy rohadtfogúnál?


Vagy elmagyaraznád egy nárcinak hogy szegényke sérült beteg es nem, nem neki van igaza? Mikor egy nárcinak mindog igaza van, maximum manipulációból tagadná ezt le csak?


Vagy lenne értelme elmondani egy feminimnek hogy bocsi nekem nem jon be a rozsaszin poló zacsizorongató farmerral kombó?


Meg ezer ilyen

2022. okt. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
64%
Folyt es miattam senkinek nem kell változnia, biztos van akinek bejönnek. Nem vagyok en egy nevelő terézanya vagy akármi(2)
2022. okt. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Sajnos hiába mondod el. Jön a kétkedés, fogadkozás, stb. És minek? AKi olyan, amilyen, az úgysem fog megváltozni, max. rövidtávra. Ráadásul legtöbbször csak érzed, hogy nem vagytok összeillőek.
2022. okt. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Elmondanám. Viszont az ilyen visszakérdezés elég para, olyanok teszik, akik semmiféle választ nem akarnak elfogadni, és tömény hiszti és sárdobálás lesz a vége.

Az, hogy nem fogott meg, nem éreztem a kémiát, nem voltak közös témáink, vagy éppen egy tudatalatti dolog, ha nem tetszett az illata, az nehezen megmagyarázható a másiknak.

2022. okt. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Meg ahol eleve már kapásbol felszini problémák vannak, esélyesebb is az, hogy később még több és mégtöbb orobléma is fel fog bukkanni.

Pl a feminim oké ránézésre az egész szemelyisege nem jon be. De mondjuk adnék esélyt. Nagyvaloszinű hogy az egész életstílusa sem fog bejonni.


Ez úgy jellemző ahol egy baj van és mar kapásbol baj van, de elsiklasz felette lenyeled stb, ott rendszerint kibukik, hogy nem csak egy vaj van, hanem lesz ezer másik is.

2022. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
*baj
2022. okt. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Én ilyen esetekben igyekszem őszintén, de becsomagolva tálalni. Ha több ok is van, akkor esetleg kihagyom a legkényesebbet. A 2-esnak amúgy igaza van, sok ember nem fogadja el szimplán a visszautasítást, és nem érzi jogosnak, felháborodik, továbbra is próbálkozik, győzködni próbál stb., de nem mindenki ilyen azért.
2022. okt. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Én nemrég megírtam társkeresőn egy érdeklődő nőnek... az egyik okot.

A fő probléma az volt, hogy fényképe sem volt és a számok alapján planktont eszik az óceánban.

Amit írtam az leginkább arról szólt, hogy én most mást keresek.

Azonnal előítéletes rohadék lettem. El tudom képzelni, hogy mi lett volna, ha leírom a teljes igazságot.

2022. okt. 24. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Nincs értelme ilyet kérdezni, hiszen csak "nem jött be" a másik.

Azért sincs értelme a kérdésnek, mert a következőnek lehet, hogy éppen az fog tetszi benned, amitől az előző menekülni akart.

2022. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!