Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » “Ghostingoltok”, ha nem jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

“Ghostingoltok”, ha nem jött be annyira a randipartneretek? Vagy azért még visszaírtok neki?

Figyelt kérdés
2022. szept. 13. 14:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem tűnnék el szó nélkül. Elég bunkó dolog szerintem...
2022. szept. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Ha nem tudja magát magyarul kifejezni, akkor felejtős.
2022. szept. 13. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az az emberi korrektség alapszintje, hogy transzparensen, direkt módon közöljük a másikkal a helyzetet. Meg kell annyival tisztelnünk a másik felet, hogy nem sunnyogunk el szó nélkül.
2022. szept. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha ugy latom, hogy a masik tobbet akar mint en, akkor mindenkeppen kulturalt modon a tudomasara hozom, hogy reszemrol sajnos ez nem mukodik.

igy mindket felnek megmarad az emberi meltosaga

2022. szept. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Musztafa Kebab ***** válasza:
31%
Én annyira megszoktam ezt a nőktől, hogy már nem vettem zokon egy idő után, sőt én is alkalmaztam fordított esetben, végül mit korrekteskedjek, amikor ők fordított helyzetben így tolják.
2022. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
69%

Régebben visszaírtam ilyen esetekben. Ma már nem biztos, hogy megtenném.

Sőt! Volt már olyan, hogy ismerős lánynál kiderült, hogy mégsem akar tőlem semmit és addig rendszeresen kerestem, de azóta nem hívtam fel.

Azért hívjam fel, hogy elmondjam, kicsit sem érdekel, hogy mi van vele, ha csak barátkozni akar?

2022. szept. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Attól függ.


Egy időben ráírtam, bocsi, nem vagy az esetem.


Na, mióta már két férfi sem fogta fel a dolgot, hanem utánam járt, rámírt, a NEM az szerintük "csak kéretem magam" volt, azóta leszrom.


Én még egyszer nem megyek a rendőrségre, mert aznap már 40x-re hív fel az idiótája, mert sérti az egóját a visszautasítás.

2022. szept. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Sok görény férfi egy nemet sem képes írni. Így én befejeztem az ismerkedést. Nem érdekel egyik féreg sem.
2022. szept. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Ne add meg boldog-boldogtalannak a számodat, vagy ha mégis megtetted, tiltsd le.
2022. szept. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Kit érdekel, van belőlük jó sok.
2022. szept. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!