Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit hinnétek? Lerázás vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit hinnétek? Lerázás vagy igazat mond?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam volna egy pasival. A városomban lett volna, de végül megírta hogy sokáig tart az értekezlete, majd vissza kell mennie Bp-re az ottani céghez. Azt írta hogy majd jelentkezik. Eddig nem tette. Valahogy a lerázás jár az eszemben... eddig mindig keresett minden nap, írt vagy hívott.
2022. okt. 24. 22:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj miatta, majd kiderül, ha érdekled úgyis keresni fog.
2022. okt. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Soha nem értettem ezt, hogy valaki annyira elfoglalt nem lehet, hogy így este nem tudna írni, hogy figyelj így alakult, holnap beszélünk. 5 percébe telne...
2022. okt. 24. 22:11
 3/15 anonim ***** válasza:
91%

5 perc se.

Ha tényleg akar akkor keres!

N 30

2022. okt. 24. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, valószínűleg nem gondolta komolyan. Én most a hétvégén hasonlóan jártam. Rámírt badoon 2x is, de az a röhely, hogy korábban facebookon is ismerkedtünk, de akkor is eléggé hanyagolós volt. Megbeszéltünk egy szombati találkozót, de persze reggel meg jött az üzenet, ami szerint elfelejtette, hogy vendégei lesznek. De persze viberen meg badoon, szinte egész nap fenn volt, miközben az én írásomat el se olvasta, ma meg már a telefont is kinyomta mindkétszer.
2022. okt. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Annyiban kíváncsi leszek hogy fog-e még keresni, mert tett nekem egy szívességet, hogy emiatt fog-e keresni, hogy "bevasalja" úgymond.
2022. okt. 24. 22:36
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Meggondolta magát, másik nő jött a képbe. Első találkozó lett volna?
2022. okt. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Igen, első.


Gondolkodok hogy írjak-e neki hogy nyugodtan mondja meg ha közbejött valaki, nem haragszok, csak írja meg mert ezt a lebegtetést nem szeretem.

2022. okt. 24. 22:40
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szivességet simán el lehet engedni, ez kb olyan mint az első randin a pasi fizet mindent, és az se szok olcsó lenni. Legutóbbi randimon főztem, és vittem is belőle a randipartneremnek. Azt az kajásdobozt se fogom már látni :)
2022. okt. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne írj neki.
2022. okt. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Ide-oda utazott, még a céghez is vissza kellett mennie, lehet, hogy totál zokni lett estére (magamból indulok ki), és vagy bealudt, vagy nem teljesen üzemképes már az agya. Ha holnap nem jelentkezik, hagyd a fenébe, de NE írj neki.
2022. okt. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!