Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hinnétek az ex barátnőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hinnétek az ex barátnőnek ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Randizni kezdtem egy 35 éves férfival. Jól szitulált vezető beosztású! Egyedül él saját lakásban! Voltam nála bizar dolgokat láttam mániákus gyüjtögető! Az ex barátnője felkeresett, hogy azonnal meneküljek amint csak lehet mert a srác pszichopata és meg fogja keseríteni az egész életemet és nem tudok majd én sem megszabadulni tőle csak rendőrség segítséggel de akkor is nehezen nagyon nehezen tönkre fog tenni ki fogok készülni! Az ex barátnő szintén vezető inteligens és gyönyörű lány! A pasira vissza térve első ránézésre helyes értelmesnek tűnik de furcsa...

2019. máj. 18. 17:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Lehet az exed nem akarja hogy jobbat erdemelj?
2019. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
0%

Szóval az exbarátnő megkeresett és azt mondta, hogy sosem fogsz megszabadulni a pasitól? Hm, úgy tűnik az exbarátnőtől sem lehetett. És ha valóban annyira intelligens, miért volt ilyen férfival és miért volt rendőrségre szüksége?

Az éremnek két oldala van. Vagy a férfi kattant, vagy a nő. Erre neked kell rájönnöd, te ismerkedsz velük, mi semmit sem tudunk róluk.

2019. máj. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem értem a kommented!
2019. máj. 18. 17:44
 4/18 A kérdező kommentje:
Utánna olvastam a pszichopatákat nagyon nehéz kiszűrni mert előbb a legjobb oldalát adja elő amit te látni akarsz és ha már behálozott utánna mutatják meg a valódi énjüket.
2019. máj. 18. 17:47
 5/18 anonim ***** válasza:
48%

"Voltam nála bizar dolgokat láttam mániákus gyüjtögető! "


Ezt kifejtenéd?

2019. máj. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
1-eske, szövegértelmezés!
2019. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
83%
Kérjél bizonyítékot.. küldjön print screent a beszélgetéseikről az üzenetekről amit küldött. küldje el a rendőrségi jegyzőkönyvet, mutassa meg a távoltartó végzést stb. Ne legyél ilyen naív. Az exéről beszélünk !! Vagy vissza akarja kapni a palit vagy keresztbe akar tenni neki bosszúból amiért kirakta a seggét. Ezernyi oka lehet. Nekem is volt egy exem aki ráírt az akkori barátnőmre, hogy meneküljön mert verni fogom és erőszakos vagyok (nyilván nem volt igaz) csak azért mert féltékeny volt és újra akarta velem kezdeni.
2019. máj. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
A lakásában halomba állnak a ruhák több száz darab ing öltönyök több száz darab pohár, több ezer darab film. És még sok más dolog amikből rengeteg van. Üres dobozok ebből is több száz mert azt mondja semminek nem dobja el a dobozát
2019. máj. 18. 17:51
 9/18 A kérdező kommentje:
40 nm-en gyakorlatilag mozdulni sem lehet a felhalmozott lomok miatt
2019. máj. 18. 17:53
 10/18 anonim ***** válasza:
Mi jött be rajta és mit csináltatok a lakásában?
2019. máj. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!