Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hová tünhetett a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hová tünhetett a srác?

Figyelt kérdés
Beszélgettem egy sráccal akivel úgy ahogyan jól elvoltunk. De eltűnt, mármint Péntek óta se kép ,se hang. Pénteken írtam, neki, hogy Hétfőn tudok jobban beszélni .Ezért meg is csörgettem, de kinyomta a telefont, majd vártam hátha vissza hív. Azért vártam mert említette, hogy csörgessem meg és amikor tud válaszolni fog. Korábban is történt már ilyen, de akkor tényleg meg is csörgetett. Most meg eltűnt és nem értem miért.

2022. okt. 25. 20:13
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Elég sok lehetőség van, hogy miért tűnt el. Lehet nincs semmi komoly, csak baromira elfoglalt, vagy lehet, besértődött, vagy lehet, hogy pattintani akar. Szerintem ezen kár őrlődni, te kerested, ha kapcsolatba akar lépni veled, úgyis keresni fog, ha nem, hát nem, akkor tovább kell állni.
2022. okt. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%

Nem mindegy? Nem érdekled és ennyi. Nem kell mindenre tudni a választ, engedd el és kész.

N 30

2022. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nálam bujkál
2022. okt. 25. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Másik nője van. Ha ott szarul állnak a dolgok, majd valami kamuval jelentkezik, amit persze elhiszel.
2022. okt. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!