Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok egy társkeresőn milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok egy társkeresőn milyen szöveget írnátok egy srác helyében ami bejön nektek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 12. 16:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
35%

Manapság ezt nem tudhatod. Ahány ház, annyi házmester.... Kinek mi jön be.

Radics Peti ebben a videóban bemutatja a tutit: :D


https://www.youtube.com/watch?v=dIgCkwh-Wkg

2022. okt. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
"Szia, István vagyok, 25 éves és Győrben lakom. Láttam a profilod és nagyon szimpatikusnak talállak. Tetszik, hogy a bemutatkozó szövegedben, azt írod hogy a hobbid a kertészkedés. Én is sokat kertészkedem, szeretem a növényeket, és szeretek olyan embereket megismerni akivel hasonló az édeklődésünk. Mesélnél még magadról, miket szeretsz még csinálni, mivel foglalkozol? "
2022. okt. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

2#:Ez nagyon szép szöveg, csak amikor ezredszerre is hasonló szöveget kell kitalálj és megfogalmazz, és ugyanúgy nem érkezik rá semmi válasz, valószínű te is úgy lennél vele hogy semmi értelme az egésznek

:)

2022. okt. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
42%
Szia boven eleg. Ha jol nezel ki ugy is valaszol. Ha meg nem tetszel neki megirhatned a szimmetriasertes magyarazatat vagy adhatnal optimalis megoldast NP teljes problemakra arra se irna vissza. Akkor meg minek faraszd magad. Nem veletlem megy a dick pic kuldozgetes. Gyors, egyszeru, lenyegretoro.
2022. okt. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
47%

#3, Talán szívvel kéne ismerkedni és őszintén írni, akkor lenne rá válasz.


Én nem társkeresőzök, de a facebookos kéretlen üzenetekből nekem az jön, hogy a pasik egy "Szia", "Szia,teccel", vagy egy sima "Szeretsz szopni"-n kívül nem nsgyon erőltetik meg magukat. Legalábbis én kb.8 éve fenn vagyok facen, 1 db értelmes levelet nem kaptam.

2022. okt. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

#4:


"Nem veletlem megy a dick pic kuldozgetes. Gyors, egyszeru, lenyegretoro."


És ezek után meg vagytok lepve a társkeresőkre regisztrált férfiak és nők arányán?

2022. okt. 12. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
42%

#6


Aranyokkal semmi gond online tarskereson, extrem jokepu haverjaim tele vannak szep nokkel mindig meg igy 40 fele kozeledve is. Azt hiszed, ha 10-szer tobb no lenne online, akkor leallnanak rondakkal? Nem, akkor is ugyanabbol a halmazbol valogatnanak, mint most.

2022. okt. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
46%

"Tele vannak szép nőkkel"


" a nők nem állnak le rondákkal, halmazból válogatnak"


Még mindig 1822-ben vagyunk, nektek lehet válogatni a nőknek főben járó bűn?

2022. okt. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
89%

#8


Hol mondtam, hogy bun? Leirtam a tenyeket. Ha en jol neznek ki en se allnek le ronda nokkel. Majd hulye lennek...

2022. okt. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Akkor miért fáj, hogy szép nők se állnak le veled?
2022. okt. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!