Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit tegyek egy fura pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek egy fura pasi eseteben? Van egy srac az msn-en.Nem taliztunk de 3 honapja tartjuk a kapcsolatot.

Figyelt kérdés

Elvileg nincs ideje talizni velem.Mindig keres.Ugy vagyok vele messzirol jott ember azt mond amit akar.Viszont en szeretnek vele talizni mar a vicc kedveert is ha esetleg szorakox

zna velem.Vessek be valami noi dolgot vagy mit tegyek?

Ha van otletetek orulnek neki.A holgyek es urak irjak oda legyenek szivesek hogy ki.Koszonom.1 leanyzó


2008. dec. 23. 20:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Sokat számítana, ha elárulnád, mennyi idősek vagytok.
2008. dec. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?? ha olyan 20 körül lehet h fiatalabb kb 11 éves kisfiú vagy 50 éves papa
2008. dec. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

A helyzet erettelen sracnak tartom,de adok neki egy eselyt,ha lesz idelye mar ha igaz.En 21 leszek o 23 éves..

Szerintem kicsit vicces a helyzet de,megszivatnam egy kicsit hogy térjen észhez hogy nem csak o van a világon..

2008. dec. 23. 20:58
 4/8 anonim ***** válasza:
39%
Én átnézném a helyedben a j és ly szavakat.
2008. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszi,igazad van.Tényleg szukségem van tanulni.Kellemes Unnepeket!
2008. dec. 23. 21:29
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia, kb en is igyvagyok vele. Tartjuk reg a kapcsolatot, de mikor talizasrol lenne szo mindig keres valami kifogast.

Aztortad, hogy megszivatnad. Ezt hogyerted ? Mivel ? Hogyan ? Aruld legyszives el, mert lehet en is ilyesmit kene bevessek. :)

2008. dec. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

szerintem valamiben hazudik, füllent...

lehet, hogy nagyon fiatal, lehet hogy nagyon idős!!

vagy bányarém és nem mer emberek közé menni xD

deh szerintem hagyd a fenébe...

2008. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Talan egyeb randik bulik sok sraccal es oltoszkodes eppen egy masik sraccal rani...

De ertlek titieket.

koszi

2009. jan. 3. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!