Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit jelenthet ha egy pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelenthet ha egy pasi azt mondja nem akarok még komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

A kérdés utolsó része!:De dumálhatunk attól független, és lehet hogy lesz valami! . Egszer.

Röviden a sztori:Ismerkedek egy itteni 25 éves sráccal érdekelne ez pasi nyelve vajon mit jelenthet amit fent le irtam!Válasz S.O.S

Hogy álljak hozzá?


2009. máj. 26. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar összejönni veled, szex lehet.
2009. máj. 26. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ne kombináld túl... A férfi egy igen egyszerű állat. Azt mondja, amit gondol, és azt gondolja, amit mond, nincs benne semmiféle tekervény, utalás, vagy áthallás.


Így tehát a "nem akarok komoly kapcsolatot" egyszerűen azt jelenti, hogy tényleg nem akar komoly kapcsolatot.


Erről meg nyilván te is tudod, hogy mit jelent, nem? Elvégre ha a komoly kapcsolat a rendes, hosszútávú, amiből aztán holtomiglan-holtodiglan is lehet, meg család, gyerekek, miegyéb, akkor a komolytalan az vajon milyen lehet...? Járogatás, alkalmi szex, de kötelezettségek nélkül, netán...? Bingo.

2009. máj. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

valóban igazak amiket előtte leírtak.


amit a pasi mondott, hogy "lehet belőle valami" azt ugye ő maga sem hitte el? Vagy ha mégis ezalatt biztos nem komoly kapcsolatot értett... :D

2009. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, ez azt jelenti, hogy nem akar kapcsolatot. Nem akar ezen görcsölni, hogy mi lesz, mi nem később és nem erőltet semmit. Lehet, hogy még nincs is teljesen túl az előző kapcsolatán.

De nyitott arra, beszélgessetek, találkozzatok, és ha kialakul valami kettőtök között, akkor nem zárkózik el attól, hogy bármi történjen.


(nem, itt nem arról van szó, hogy "szex lehet, más nem" nem ezt mondja, akár más is lehet, de ez majd eldől a jövőben, és egyelőre kötetlenül akar ismerkedni veled)

2009. máj. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs hogy ezt irom, de szerintem egyértelmű lekoptatás.

Ne álltasd magad.

2009. máj. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Dugunk?
2009. máj. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a férfi azt mondja, hogy nem akar komoly kapcsolatot, akkor nem akar komoly kapcsolatot. Szemben a nővel, a férfi gyakran tényleg azt mondja, amit közölni akar. A nőket ez rendszeresen meg szokta döbbenteni.
2009. máj. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

harmadik válaszoló vagyok

szerintem sem akar komolyat, akkor nem ezt mondta volna

szerintem is csak szexet akar

2009. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kiderült tegnap este,hogy 3hónapja van egy barátnője de nem jönnek jól ki,legalábbis a pasi részéről nem oké a kapcsi!

És azért nem akar még komolyat,mert a csajjal nem jön ki jol és igy még csak mi kettecskén ismerkedünk egymással azt lesz ami lesz !

2009. máj. 27. 22:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Köszi, hogy megírtad. Na, nincs semmi különös, tényleg nem akart még emiatt komoly kapcsolatot, mert persze nem is akarhatott.

Nem akart addig hitegetni feleslegesen, de nem zárkózik el előle, hogy megismerkedjetek és esetleg lehessen majd valami.

2009. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!