Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most kérdezzem meg kerek-perec...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most kérdezzem meg kerek-perec? 17éves, csak tudja már mit akar.

Figyelt kérdés
Pont egy éve tetszik egy fiú.Nyár elején elkezdtünk dumálni, meg "ismerkedni". Aztán írta egyszer msn-en, h nem tudja, h készen áll-e egy új kapcsolatra, mert az előző lány nyomott hagyott benne. Aztán elkísértem egyszer vásárolni, mert elhívott hozzájuk egy házibuliba, és nem akartam vele úgy "együtt bulizni", h nem is ismerem nagyon személyesen. Nagyon jó fej, nagyon bírom. A buliban is tök rendes volt, de nem volt semmi olyasmi... Egy suliba járunk, köszön,néha beszélünk is, mosolyog rám,ha úgy jön ki a helyzet, és a haverjától hallottam, h ha menni fog a szalagavatóra táncolni, akk lehet h engem fog elhívni. De nem valószínű, h fog táncolni...Egyszer úgy tűnik érdeklem,egyszer,h nagyon nem. Most mit akar? Én leszeretném zárni. Vagy így-vagy úgy. Ha nem lesz semmi, akk mondja meg, ha meg lesz valami, akk minek húzzuk suli végéig?? Most kérdezzem meg tőle, h érdeklem-e őt? Mert ha igen, akk miért nem lesz már valami, ha meg nem érdeklem,miért csinál úgy néha, mintha érdekelném? 15L
2010. szept. 28. 14:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha érdekelnéd komolyan, már lépett volna.
2010. szept. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Miért akarja minden tini lány azt, hogy a fiú valljon. Egy lánynak a mai világban "gáz"? Sosem értettem. Menj oda hozzá, mond neki, hogy tetszel nekem, vagy most mi van. Lehet, hogy ő pedig pont rád vár, hogy nyiss. Ugyan annyiból tart neked is, mint neki.

Üdv.

2010. szept. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Annyira megértelek... velem ugyanez van... néha annyira de annyira azt mutatja hogy ő velem akar lenni.. néha meg mintha nem is léteznék... am szerintem a mai fiúk(legalábbis egy bizonyos réteg) sokkal gyávábbak hiába mutatják azt h ők ilyen "alfahímek" meg ilyenek... vagy ezt csak én látom így?
2010. szept. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából lehet, h igazad van....de szerintem az én esetemben a gyerek csak szereti melegen tartani a vasat...:/
2010. szept. 30. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
pestiek vagytok? a pestiek ilyen skizofrének....mármint a fiukra értem.
2010. szept. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom de mikor úgy érzed hogy most "nyomul" akkor adjad te is a jeleket meg stb ne csak várd hogy most odamegy és azt mondja jaj de bejosz nekem,lehet nem olyan magabiztos es csak lehangolod és el is megy a kedve tőled ha nem reagálsz te se semmit.
2010. szept. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valaki azt mondta neki hogy barátod van (vagy véletlenül tettél valamilyen utalást ami következtében ezt szűrte le) és ezért nem akar lépni. Valahogy tudasd vele hogy szingli vagy. Persze nem biztos hogy ez a gond, de velem ez van például, túl sok jel arra mutat hogy barátja van és nem akarok lépni. Talán elrontanám a kapcsolatukat.


15/f

2010. szept. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17 éves és abban remnykedsz, hogy tudja, mit akar?! A 23-as srácoks em tudják, nem hogy a 17 évesek.. Nem akarlak kiábrándítani, de ez így van. A kérdést pedig nyugodtan neki szegezheted, de csak közömbösen. Ne lássa rajtad, hogy te máris oda vagy érte, mert akkor szinte biztos, hogy megijed és nemet mond. Ha pedig fintort lát, akkor azért mond nemet, mert elutasítástól fél. Én is voltam már többször ilyen helyzetben, én úgy tapasztaltam, így a jó. Persze lehet felétek máshogy működik.


19/L

2010. szept. 30. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!