Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnam felkelteni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnam felkelteni az egyik fiatal tanarom erdeklodeset az egyetemen?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy belezugtam az egyik fiatal tanaromba, aki szeminariumot vezet a csoportomnak. Ugy tunik, mintha o is szimpatizalna, mindig tolem varja a valaszt, ramnez(de csak diszkreten), en szerepelek a peldaiban, neha szokott olyan dolgokat is kerdezni, melyek nem kapcsolodnak a szeminarium temakorehez. Persze nem hitegetem magam, hogy o ezeket azert csinalja, mert tetszem neki. De sajnos nekem o megtetszett es hiaba probalok nem ra gondolni, valahogy mindig mindenrol o jut eszembe. Kivancsi lennek arra, hogy hogyan kelthetnem fel az erdeklodeset es hogyan gyozodhetnek meg rola, hogy neki tetszem e. Nem vagyok egy nyomulos, konnyen kapcsolatot kialakito szemely, ezert tunik meg nehezebbnek a helyzet.
2010. szept. 28. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Hjaj... és te egyetemista vagy? Mert ez tipikus késő kamaszkori viselkedés, hogy belezúgunk abba akire fel tudunk nézni mert sikeres/gazdag/okos/szép/stb. Felejtsd el és keress magadnak egy hozzád való embert.
2010. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!