Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek így közelebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így közelebb tudok kerülni hozzá?

Figyelt kérdés

Nagyon nagyon tetszik egy lány, de eddig nem mertem megszólítani. Ma pedig eszembe jutott egy ötlet, ami még lehet, hogy jó is lenne. Tudom, hogy merre sétál, lóg a lány minden nap a bnőjével és én pedig "véletlenül" arra mennék az öcsémmel (4 éves). Megmondannám az öcsémnek, hgy szaladjon oda a lányhoz és mondjon neki valamit (pl. h milyen szép) én meg odaszaldnék, mintha elszökött vna tőlem a tesóm és sűrűn kérném a lánytól az elnézéseket és a végén megerősíteném az öcsémet, hogy igaza van, tényleg nagyon szép lány. :D Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de szerintem még akár be is jöhet. :D Mit gondoltok?


Vagy még lenne egy másik alernatíva: kb. ugyanez a szitu, csak kutyával. :D (van egy yorkienk + nekem egy bullterrierem.)


Szerintetek melyik lenne az esélyesebb?


2010. szept. 28. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Esélyesebb, hogy az öcsédet ráveszed a beszédre, minthogy a kutyádat.
2010. szept. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:DD Jó, a kutyát nem beszédre vennem rá, hanem "véletlenül" odamenne hozzájuk. :D
2010. szept. 28. 15:46
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó ötlet, csak ha nem úgy sikerül, ahogy akarod, akkor kicsit ciki :)

De azért próbáld meg. ;)

2010. szept. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez oltári aranyos dolog =D kicsit sunyi, de aranyos
2010. szept. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :D Már csak meg kell valósítani. Mondjuk szerintem a kutyás verzió könnyebb lenne, nem? :D
2010. szept. 28. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!