Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen sportot válasszak, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen sportot válasszak, ha ismerkedni (is) szeretnék?

Figyelt kérdés

Már egy pár hónapja nem sportolok, szóval gondoltam, ideje belekezdeni valami újba. Emellett párom sincs, tehát szeretném összekötni a kettőt. Olyanra gondoltam, ahol sok lány van, de azért egy fiúnak mégse ciki (mint a balett vagy aerobic). Milyeneket javasoltok? Minél többet írtok, annál jobb, köszi! :)

21/F


2010. szept. 28. 16:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Táncolj vazzeg, ott sok a lány és mindig pasihiány van. Sportnak is jó és bulikon se égsz be később.
2010. szept. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Sakk.
2010. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Társastánc, jóga.

Szerintem bombabiztos nőlelőhelyek...

2010. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Eszembe jutott, de azért az mégsem sport, inkább időtöltés. Na jó, végül is ha a sakk is az...

Lehet megyek arra is, de olyanra is gondoltam, ami kicsit ki is fáraszt és erősít, formában tart.

2010. szept. 28. 16:20
 5/15 A kérdező kommentje:
Táncra írtam, de látom már 2 válasz is jött azóta. :D
2010. szept. 28. 16:21
 6/15 anonim ***** válasza:

Hát...

Úszás? :D

2010. szept. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
járj latin táncra és akkor még hozzájuk is simulhatsz :D
2010. szept. 28. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Úszásra már jártam évekig, igaz korábban. Viszont az hogy beugrom az usziba keddenként, ott nem fogok tudni sok lánnyal összejönni, mert mindig más van ott. Meg még mindig többségben vannak a fiúk.
2010. szept. 28. 16:25
 9/15 anonim ***** válasza:
a tánc tutibiztos. és igenis formában tart.
2010. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
vagy ott van még például a futás, biciklizés :D
2010. szept. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!