Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nektek bevált a netes társkere...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bevált a netes társkeresés? Szerintetek kinek előnyösebb neten és kinek személyesen ismerkedni?

Figyelt kérdés
2011. nov. 8. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, mert ott is csak a külső számít a lányoknak. Esetleg annak jobb, aki jól néz ki, de fél élőben megszólítani egy lányt.
2011. nov. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem mert nem írnak vissza a lányok. Kevés aki jól néz ki és még kevesebb az aki a környéken lakik.
2011. nov. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Másfél évig társkeresőztem. Több oldalon fent voltam. Kezdetben sokáig kellett várnom az első randira, de volt olyan, mikor hetente több lánnyal is találkoztam.

Bevált, mert sok lánnyal megismerkedtem.

Nem vált be, mert nem ott találtam meg a páromat. A barátnőm is sokáig fent volt, sokat randizott, de máshol ismertük meg egymást.

Mindenképpen jobb személyesen ismerkedni, mert ha eljárok valahová, akkor nem kell azonnal randizni. A netrandis lányok közül egyikkel sem tartom a kapcsolatot. A személyesen megismertekkel pedig igen.

Ha nincs egy nagyon jó fényképed, akkor a személyes ismerkedésben sikeresebb leszel.


35/F

2011. nov. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nos most én is fenn vagyok egyen, de inkább csak poénból, az a baj, hogy annyira nincsenek körülöttem jó pasik... mármint persze vannak, de rengeteget kell tanulnom, emellett ott a zene meg a sport, nem tudok délutánokat kávézókban és könyvtárokban ücsörögni, az önbizalmam meg abszolút béka alatt volt, mivel soha senki nem mond semmit a külsőmre... viszont gondoltam regisztrálok egy ilyenre és csak úgy röpködnek a levelek, aminek én személy szerint nagyon örülök, félre ne értsetek, nem vezetek meg senkit, és mindenkivel tisztázom, hogy merre mennyi. Választ meg mindenkinek írok, mert szerintem bunkóság nem visszaírni, ennek ellenére, két hét múlva törlöm magam, de azért jól esik, a sok bók meg komment szóval önbizalomhiányosoknak ajánlom! L/18

amúgy lány vagy?

2011. nov. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
bocsánat az antimagyarságért, szóval délutánokat tölteni nem ücsörögni... előző voltam
2011. nov. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4 évig tartott szal be, ne tom kinek előnyös :SS 20L
2011. nov. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem vált be. A lányok túlnyomó többsége még mindig nem ismerte fel, hogy csak úgy van esélyük megismerkedni valakivel, ha elkezdenek szóba állni a másik nemmel.

Személyes tapasztalatom szerint baromi kevés, ha egy szorgalmas, komoly szándékú, családcentrikus beállítottságú férfi vagy. Vagy legyél Alain Delon, vagy legyen jó vastag pénztárcád, de lehetőleg mind a kettő. Amég ez a szőke hercegre vadászás meg aranyhal kifogási kényszer nem tisztul le a lányokról, addig átlagosabb értékekkel bíró pasinak esélye sincs.

2015. jan. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!