Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeret vagy nem szeret? Help...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret vagy nem szeret? Help nekem!

Figyelt kérdés
van egy fiú az osztályban és naon bejön mág talán szerelmes is vok belé de nem merem megkérdeni ő mit érez...sms-eztünk és azt mondta h azért vunk meg ilyen jól mert jó barátok vunk...na most ez mit akart jelenteni...órákon sokszor szemezünk, egymásra mosolygunk, szünetekbe is beszélgetünk csak nem tom mi van
2010. szept. 28. 21:08
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elszomorítani de kár belekezdeni.

Mi értelme van ennek így?Talán szereted talán nem?Talán kibírtok együtt egy hetet talán nem??

2010. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
derítsd ki h van -e csaja ha nincs próbálkozz meg sztem azért bnőd is oda küldheted h : - mi van tetszik h ennyit vagy vele? és ha azt mondja h igen vagy vmi akk ok. meg ha azt h nem az se biztos h nem
2010. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Moszuke ***** válasza:

ajj.

nos

szerintem nincs barátság lány és fiú között.

tehát a válaszom:

szeret.

2010. szept. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszii...de azért még más is írhat :D és szeretem és ha mással hülyéskedik irtó féltékeny vok
2010. szept. 28. 21:16
 5/8 A kérdező kommentje:
ÍRJATOK!!!!
2010. szept. 28. 21:41
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt, megkaptam a fiút, és ki is szerettem belőle..:( Ez olyan, hogy addig kell, amíg harcolni kell érte, sajnos, de nem tudom, próbálkozz, semmit nem vaszíthatsz:)
2010. szept. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.. Help nekem, hogy nem tudsz normálisan írni. -.-"
2010. szept. 29. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem az a fontos, hogy hogy írtam le, hanem hogy segíts megoldani a problémát....és egyébként tudok írni, de ne zavarjon
2010. szept. 29. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!