Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha még a randi napján sem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha még a randi napján sem ír a pasi, hogy hánykor meg hol találkozzunk, akkor felejtős, igaz?

Figyelt kérdés

Jártam már így amúgy... Volt, aki este 6-kor írt, hogy akkor találkozunk ma?... Kiderült, hogy rám várt, hogy szóljak, mikor végzek a munkában.

Volt olyan is, aki szintén estefelé írt, hogy akkor mondjam, mikor szeretnék találkozni...


Most szintén ebben vagyok. Megbeszéltük, hogy ma este elmegyünk kávézni (tegnap este), de azóta semmi, és semmit nem írt, hogy mikor meg hol...

Szerintem nem nekem kellene mondanom ezt, mert alapból is ő hívott el, legalább megkérdezhette volna, hogy érnék rá...nem?


Ilyen esetben ti mit tennétek?

Én nem szeretnék írni, kíváncsi vagyok, egyáltalán fog-e még keresni...


2022. nov. 8. 14:02
 1/10 anonim ***** válasza:
18%
Én személy szerint írnék neki, hogy áll-e még a mai, és akkor egyeztessük az időpontokat, de ugye ez én vagyok. Annyira te sem lehetsz oda a randi gondolatáért, ha nem akarsz te írni, így tőle elvárni ugyanezt kicsit fura, de hát különbözőek vagyunk.
2022. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos mem írnék. Ez olyan, mintha kb akkor érne rá veled találkozni, amikor épp végzett egy jobb programmal és nincs utána mivel elütnie az idejét, úgyhogy össze futni te is jó vagy. Szerintem ez nagyon megalázó, én voltam ilyen helyzetben. Csak akkor keres, amikor kell tőled valami.
2022. nov. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hát így már valóban nem vagyok lelkes... Szerintem az lett volna a normális, hogy amikor mondja a keddet, megkérdezi azt is, hogy mikor érnék rá, vagy mond egy helyet legalább, hogy hová mehetnénk.. Szerintem nem a nőnek kéne erőlködnie, valóban megalázó. Nyilván egy haveri találkozó más egy kicsit.
2022. nov. 8. 14:38
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha már az elején ilyen nulla effortot tesz bele, akkor nagyon felejtos.
2022. nov. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felejtős.
2022. nov. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nalam alapszabaly h minden esetben 3napra ra szervezem a randit. Vagyis van a pasinak 3napja h tartsa a kontaktot. Aki nem tartja vagy csak a sziahogyvagy? megy neki 3 napig az felejtos.

Ha addig nem ir - felejtos

Ha csak aznap ir - felejtos

Ha egyaltalan nem ir - felejtos


Azert 3 nap beszelgetes nem a vilag vege h ne legyen kepes ezt megugrani.

2022. nov. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nem jó az ilyet az utolsó pillanatokra hagyni.

Ma este kellene megtörténnie a randinak?

2022. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebből már semmi nem lesz.
2022. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, nem írnék az fix. Valójában nem lett megbeszélve normálisan, nem kell vele foglalkozni.
2022. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem írnék és nem készülnék. Tiszteljük már meg a másikat azzal, hogy előre lefuxaljuk az időpontot, hogy lehessen tervezni.

Ez úgy jön le, hogy majd ha esetleg ráér és nincs jobb dolga, akkor rangatat-e az utolsó pillanatban.

2022. nov. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!