Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van bármi esélyem vagy felejtős?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi esélyem vagy felejtős?

Figyelt kérdés

Tegnap találkoztam egy lánnyal. Igazából maga a randi olyan nem is tudom milyen volt. A csajszi nem beszélt sokat, igyekezett persze témát találni meg ilyesmi, de annyira nem ment. Én is annyit beszéltem amennyit csak tudtam viszont így is voltak kínos csendek. Öleléssel váltunk el a végén. Mikor hazaértem megkérdeztem tőle, hogy van e kedve valamikor találkozni megint és belement a dologba.


Dolgok amiket viszont nem értek: az esetek felében kerülte a szemkontaktust, a bókok felére kb nem is reagált, úgy összességében nem volt túl beszédes.


Annyit még a dologhoz, hogy nem volt még barátja és szerintem randija sem lehetett sok eddig. Lehet nem tudta miként kezelje a helyzetet. Mondjuk eleve egy olyan embernek tűnik aki nehezen nyílik meg mások előtt.


A kérdésem annyi lenne, hogy a nem túl jól sikerült 1. randi ellenére van e még esélyem nála vagy hagyjam a francba?


U.i.: én 24 vagyok ő pedig 22



2021. okt. 8. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
93%

Esély mindig van , szerintem ha összejön a második randi akkor valószínű sínen vagy.


Rajtad kicsit azt èrzem, hogy stresszelsz rajta - le kell szrni vagy összejön vagy nem ( könnyű azt mondani )

2021. okt. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy feloldódik egy idő után. A szemkontaktus hiánya jelezhet szorongást, vagy lehet enyhébb Asperger.


Én ismertem ilyen srácot, aki soha nem nézett a szemembe, máséba sem. Engem rettenetesen irritál ez. A srácnak szerintem soha nem volt, és nem is lesz barátnője, pedig amúgy nem volt ronda vagy ápolatlan. Csábítani, a másik ember lelkével kötődni szemkontaktussal lehet leginkább. Kivéve persze ha valaki látássérült, de ők ügyesen találnak más módokat.

2021. okt. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
24%

Fuu kettes ne is mond

Lányba talàlkoztam ugyanilyennel.


Ez mennyire borzasztó màr:Ül veled szembe , de nem hogy lenèz , vagy zavarban van , hanem valahogy àtlósan elnèz, mint akinek ha akarna se menne.


Ilyen embernek milyen szerelmi meg szexuális élete lehet


Brrr❄️

2021. okt. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lányként én is ilyen voltam első randin szóval nyugi. Minnél többször találkoztok és randiztok annál jobban meg fog nyílni. Csak türelem és adj neki időt. Nem vagyunk egyformák, valaki könnyen fel tud oldódni és van aki nem.
2021. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!