Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen melegbarát kávézók,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen melegbarát kávézók, teázók vagy éttermek vannak Székesfehérváron?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy lánnyal beülni valahová (én is lány vagyok), és nem szeretném, ha megszólnának vagy kidobnának, stb. - ha esetleg közelednénk egymáshoz, csók, stb.

Tudtok ilyen helyet? Mi a neve?


2010. szept. 28. 22:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére semmilyen! ( egy fehérvári) amúgy 2 csajt nem fognak kidobni, hanem beállnak a sorba nézni benneteket.
2010. szept. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz. Pff. :/ Nem szexelni szeretnék nyilvánosan, hanem ugyanazt, amit néha elsütnek a heteró párok is. :/
2010. szept. 28. 22:50
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Fehérváron nincs, de Pesten van.
2010. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Homofób Caffé
2010. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

-_-"

vagy ha van olyan "boxos" megoldás (nem tudom, így nevezik-e) valahol... esetleg. :( az is jó lenne.

2010. szept. 28. 23:03
 6/12 anonim ***** válasza:
Menjetek fel Kávészínbe, de szóljatok ha mentek:D
2010. szept. 29. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vadászkürt, bal oldali bejárat, péntek este. Biztos siker.
2010. szept. 29. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
90%
Az előző vagyok. Viccen kívül: ha nem úgy mentek be valahova, hogy "Na mi vagyunk itten a melegek, tessenek ránk figyelni.." akkor semmilyen atrocitás nem fog érni. Én is van, hogy beülök valahova egy-egy barátommal, pedig heteroszexuális vagyok.
2010. szept. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Tudnám javasolni a Meki Kávézót, elzárt, hangulatos kis boxok, múltkor én is ott ültem, azt se vették észre, h belerejszoltam a kávémba.

Tuti hely!

2010. szept. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
13%
Auswitz koncentrációs tábor, anno 1940. A belépő egy rózsaszín háromszög a melleden. Semmi extrát ne vigyetek, nem lesz ott szükségetek semmire! TARKÓLÖVÉSS!
2010. okt. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!