Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A diszkóba járás mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A diszkóba járás mennyire alkalmas komoly kapcsolat keresésre? 28 L

Figyelt kérdés

Én most találkoztam diszkóban egy sráccal, beszélgettünk, táncoltunk, aztán úgy hozta a szitu, hogy le is feküdtünk. Utána még el is hívott egy randira, de úgy tűnik nem lesz több, mert lehet nem is akarna elköteleződni, meg pár nagyon fontos dologban eltér a véleményünk. Nem haragszok rá, de nagyon szomorú vagyok, mert nagyon bejött, meg jófejnek is tartottam. Az online ismerkedéstől már kb. az arcom marnám le, mert egyszerűen nem tudok elég energiát belefektetni, hogy értelmes mennyiségben írogassak több embernek, aztán az is ott van, hogy sokszor nincs kémia ha személyesen találkozunk. A diszkó így tanulva ebből most rossz ismerkedési terep vagy pont hogy jó, mert ott legalább olyannal kezdesz el valamit, akivel megvan a kémia?

Igazából lehet hülye vagyok, de nem nagyon tudok jó terepet a személyes ismerkedésnek, ahol komoly kapcsolatot lehetne találni :,D



2022. nov. 17. 19:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
28 évesen nem biztos, hogy a diszkó a legalkalmasabb hely a párkeresésre. Bár ha egy lazakapcsolat a cél, akkor jó is lehet.
2022. nov. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ott max 22 éves palik vannak ahogy észrevettem
2022. nov. 17. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Kb annyi értelme van mint feleséget keresni a rosszlányokon.
2022. nov. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
28 evesen nem 20 eves fiuk ala kellene fekudnod.. kicsit mar ven vagy hozzajuk de te tudod..
2022. nov. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
nem vagyok diszkós típus, de még a közép iskolában egész sok embernek lett onnan barátja/barátnője, mármint úgy rendes kapcsolatra, mondjuk azért az még erősen a tini-szerelem kategória, ilyen huszon-harmincéves "komoly" kapcsolatra nem tudom mennyire lenne alkalmas :D Magamból kiindulva lepratelep gyökerekkel, szóval én nem reménykednék sok jóban, de hát lehet én vagyok a társadalmi különc
2022. nov. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
5. 14-23 eves korosztajjal van tele atlagban inkabb 20 ev alatti a tobb kb minden helyen!
2022. nov. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Akivel összejöttem onnan az 35 volt. Meg ilyen retro zenès buli volt ahol több az idős bár nyilván fiatalok is voltak.
2022. nov. 17. 19:44
 8/18 anonim ***** válasza:
49%
#6 itt a városban van egy diszkó ami elvileg pont az ilyen 35-40+-os korosztálynak készült, és vannak olyanok is ott, de a huszonéveseket ugyan úgy odaette a fene úgy hallottam :D A szándék megvan, csak a kivitelezés nem egészen úgy jött össze... mondjuk egy olyan 40-es nő aki ilyen helyekre jár, az már eleve egy qrva rossz ómen, ott valami súlyos defekt van :D Nem azt mondom hogy az ilyen otthon kötögessen meg keresztrejtvényt fejtsen, de azért egy 70-éves papa se járjon már deszkás cipőben izompólóban amire billie eilish van felírva, érted...
2022. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Hát jó. Látom mindenki szerint hülye ötlet. Most az egyszer mázlim volt, mert korban, külsőben, ibtelligenciában jó lartit fogtam ott ki, de mint a pèlda is mutatja ez sem volt elèg ahhoz hogy legyen valalmi. Szemèlyesen az èn koromban hol lehet ismerkedni vajon? Az online társkeresès egyszerűen már kimúlt számomra. Mindig a kèmián bukik el a dolog a szemèlyes talinál vagy mèg előtte a chatelèsnèl....
2022. nov. 17. 19:55
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Ugyan ebben a cipőben járok. Csak nem nőként. Sehol sem egyszerű, de ha görcsösen keresed úgyse fog összejönni a fix! Engedd el, majd akkor fog jönni amikor pont nem számítasz rá.😄
2022. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!