Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lehet tudni/érezni ha 2 ember...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet tudni/érezni ha 2 ember között megvan a fizikai vonzalom?

Figyelt kérdés

Pár perce láttam egy videót, ami az ún. szexuális feszültséget taglalta az emberek között.

Kérdésem a következő.

Adott egy szitu pl. munkahelyen találkozol vkivel, (számodra idegen) van egy kis párbeszéd vagy csak elmentek egymás mellett és megnézitek a másikat.

Te érzed/tudod, hogy na ő neked tetszik és vonzódsz hozzá. Észre lehet venni ha a másik félnek is hasonló érzései/gondolatai vannak irányodba?



2022. nov. 20. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Persze, nekem mindig egyértelmű volt.
2022. nov. 20. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Most írtad, hogy láttad a videóban... Ezt taglalta, magyarázta, nem?


Amúgy nem biztos, hogy kölcsönös, a szemkontaktusnak is gyakorinak kell, hogy legyen.

Aztán ha stirol, végigmer is olyan, hogy mindenki ezt csinálja lol.

Sőt olyanok is vannak, akik kb rád se mernek nézni :D

2022. nov. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%
Latszik. Uj projekten vagyok. Bar neten mar jopar honapja egyutt dolgoztunk, de a videokapcsolat nem favorizalt a szavszelesseg miatt. Amikor eloszor bementem az ugyfelhez egybol lattam, hogy melyik no hogyan reagal ram, amikor korbevittek bemutatni. Nagyon latszott, hogy ki lenne nyitott ismerkedesre. De foglalt vagyok, c'est la vie.
2022. nov. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem akkor észrevehetően,ha mindkét fél küld jeleket.Ha mondjuk 2 nyuszi vonzódik egymáshoz akkor nem biztos, hogy észre veszik. Pl. Én én félénk vagyok, én sem szoktam kimutatni hogy tetszik vki, amíg nek látom szinte biztosra, hogy kölcsönös a vonzódás, és ha a férfi az a akkor nem fogja kimutatni,hogy tetszem neki, így én sem.
2022. nov. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
93%

Igen, az ilyesmit mindig megérzi az ember. Videók és magyarázat nélkül is. Minden olyan könnyű, minden olyan egyértelmű lesz, ha kölcsönös a vonzalom.


Tegnap pl utaztam vonaton. Én már a helyemen ültem, egy lány meg 2-3 sorral előrébb pakolászta a cuccait, tollászkodott, szemben állt velem. Nem objektíven, de szép volt, nekem tetszett. Egyetlen egyszer nézett rám de akkor sem sokáig, foglalkozott tovább a dolgaival. Aztán jött egy nálam nyilvánvalóan jobban kinéző férfi, és ráadásul pont a lány mellé szólt a helyjegye. Rá meg akkorákat mosolygott, hogy - legalábbis a férfi számára gondolom - öröm volt nézni :D Végignevetgélték az utat.


Szóval igen, simán észre lehet venni, hogy kinek tetszel és kinek nem.

2022. nov. 21. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mertem a szemkontaktust tartani a párommal. Konkrétan nem néztem rá ha hozzám beszélt. Ezt meg is jegyezte. Aztán azt hitte, hogy bunkó vagyok, vagy utálom. Mivel nem akartam ilyen színben feltűnni, ezért a megjegyzése után elpirulva, csillogó szemekkel bámultam mikor beszélt. Amitől ő jött zavarba. Tulajdonképpen a határozott férfiból egy szégyellős férfit varázsoltam. Olyanok lettünk mint, a tinik. :))) Utána nem volt gond ezekkel a dolgokkal. Talán a csillogó szempár az egyik jel. Illetve vagy az, hogy hosszasan néz a másik, vagy az, hogy szemmel láthatóan kerül minden indok nélkül. Ki milyen ember ugye.
2022. nov. 24. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!