Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nők! Milyen férfira vágytok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen férfira vágytok?

Figyelt kérdés

Bejönnek az alábbi jellemzők?

180cm fölötti magasság, átlagos arc, rövid barna haj, széles váll, 110-es mellbőség, 80-as derék, és 38-40-es kar, (Enyhén izmosabb test. Nem kockahas, de nem is hurkás)


Eddig milyen pasikkal voltatok? (csak az számít, akivel voltatok együtt meztelenül is)


Kort is kérek.



#fizikai vonzalom #Testi jellemzők
2019. okt. 23. 22:51
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Előre szólok, hogy az erőltetett intellektuális vonalat nem kelleme erőltetni. Például: " Az jön be, akibe szerelmes vagyok"

"Nekem a belső sokkal fontosabb"

"Primitív vagy kérdező, ha azt hiszed a nők így választanak"

"Inkább legyen pocakos, csak szeressen"


Az ilyesmiket nem tudom zöld kézzel jutalmazni

2019. okt. 23. 22:55
 2/37 anonim ***** válasza:
82%
Wow. Még a saját méreteimet sem tudom ennyire.
2019. okt. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Mérd meg. De ha már írtál, akár a kérdés(ek)re is válaszolhatsz, és akkor megy a zöld kéz.
2019. okt. 23. 23:07
 4/37 anonim ***** válasza:
86%

Az jön be, akibe szerelmes vagyok. Nekem a belső sokkal fontosabb. Primitív vagy kérdező, ha azt hiszed a nők így választanak.


Ez jó válasz? :D

2019. okt. 23. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a 180cm feletti magasság sok. 165 vagyok, egy magas pasitól kb minden alkalommal engedélyt kell kérnem, ha meg akarom csókolni.


Sokféle pasival voltam. Izmosak, ducik, pocakosak, vékonyak, csontosak. Magasakkal pont nem. De nem sok lány van így a magas pasikkal.


A zöld kezet meg pont leszarom, szóval a külső tulajdonságok nagy része, ahogy látszik, nekem mindegy. Nálam az intellektus sokkal fontosabb. Az agyam az erogénzónám, nem a szemem. Ilyeténképpen egy csúnya szóismétlés sokkal jobban zavar, mint a piros kéz.

2019. okt. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

23:09 Nincs jó válasz. Viszont van rossz: ami nem a kérdésre felel. Szerintem nézd meg hány %-ban hasznos a válaszod, és megtudod amire kíváncsi vagy. ;-)

23:14, mi az, hogy "Ilyeténképpen" ? Amúgy szándékosan csináljátok? (az intellektuális maszlag erőltetésére gondolok. Pedig attól hogy valaki magas, még nem lesz egy tahó) A korodat például nem árulod el, pedig releváns lenne.

2019. okt. 23. 23:17
 7/37 anonim ***** válasza:
86%
"Pedig attól hogy valaki magas, még nem lesz egy tahó." Akkor gratulálok, neked sikerült 😎
2019. okt. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
23:20-as, akkor most emberedre akadtál.
2019. okt. 23. 23:21
 9/37 anonim ***** válasza:
89%

30 vagyok.


5ös

2019. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
70%
2019. okt. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!