Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfivel,párszor már találkoztunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak, minden nap beszélünk, érdeklődik, keresi a társaságomat, de egyáltalán nem nyomulós. Igazából gyanúsan normális... viszont más-más városban lakunk (kb. 400 km különbség van köztünk).

Megbeszéltük, hogy a hétvégét nála töltöm. Szombat du.utazom, vasárnap délelőtt indulok haza.


Szerintetek mire számítsak, ill. hogy kéne viselkednem, milyen elvárásai lehetnek a férfinek?

Férfiak és nők véleményét, tanácsát egyaránt, meglátásait egyaránt várom és köszönöm.


31 l



2022. nov. 23. 14:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Neki lehetnek elvarasai, de neked nem muszáj beleegyezni. Úgyhogy teljesen tökmindegy.
2022. nov. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
...Távkapcsolatra
2022. nov. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem csak egy normális ottalvós randira számíts. Jól fogjátok érezni magatokat együtt, aztán hazamész.
2022. nov. 23. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%
Meg fog dugni, ha lehúzod neki a bugyit.
2022. nov. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
85%
Első randira szerintem ne menj fel a férfi lakására. Ebből szoktak lenni a "naiv p* voltam, megdugattam magam, aztán másnap reggel szégyenkezve hazasomfordáltam" sztorik. Legyél észnél. Az szép és jó, ha normális, de először esetleg nyilvános helyen találkozzatok.
2022. nov. 23. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
31%
Múltkor néztem egy filmet. Fresh volt a címe, nem lett jó vége.
2022. nov. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Már találkoztunk és randiztunk párszor, de ez lenne az első alkalom, hogy felmegyek hozzá.

Nem szeretném megdugatni magam, remélem, nem is lesz erőszakos.

Egyelőre nincsenek erre utaló jelek, de sosem lehet tudni, kiből mikor pattan ki a szociopata :D

2022. nov. 23. 14:58
 8/15 anonim ***** válasza:
19%
Te ha felviszel magadhoz egy férfit akkor leszedálod, kikötözöd, és megerőszakolod? Na ugye..
2022. nov. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
92%
7. Ez a kényszeres szociopata-keresés, másokban meglátni akarás is felvet azért kérdéseket. Jobb félni, mint megijedni, mert valóban szörnyű világaban élünk, egyre frusztráltabb emberek közepette, de azért ha normális körben mozogsz, akkor ezeket jó eséllyel elkerülöd. + sok kommunikáció. Ezek a dolgok azért hamar ki szoktak derülni.
2022. nov. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
9. Na ez látod igaz, de a túlzott végletek sem jók, valahol az aranyközépút, de ahhoz jó ön- és emberismeret kell.
2022. nov. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!