Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Ismerkedek egy férfivel,párszor már találkoztunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak, minden nap beszélünk, érdeklődik, keresi a társaságomat, de egyáltalán nem nyomulós. Igazából gyanúsan normális... viszont más-más városban lakunk (kb. 400 km különbség van köztünk).

Megbeszéltük, hogy a hétvégét nála töltöm. Szombat du.utazom, vasárnap délelőtt indulok haza.


Szerintetek mire számítsak, ill. hogy kéne viselkednem, milyen elvárásai lehetnek a férfinek?

Férfiak és nők véleményét, tanácsát egyaránt, meglátásait egyaránt várom és köszönöm.


31 l



2022. nov. 23. 14:05
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen-igen. Lassan 3 hónapja tényleg minden nap beszélünk, chatelünk és ugye már találkoztunk is. Eddig normális, ezért is mertem bevállalni ezt a progit Amúgy én ajánlottam fel.

Az eredeti terv ugyanis szerint ő utazott volna hozzám és egy hotelben! szállt volna meg (ő mondta rögtön a hoteldolgot+, hogy nem akar a terhemre lenni stb.), viszont valami családi progi miatt nem tud most felutazni.


Én nem keresek senkiben sem szociopatát, csak tényleg jobb félni, mint megijedni.

:)

2022. nov. 23. 15:20
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Most itt kiféled magad, nála meg érezd jól magad. (:
2022. nov. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, mikor Én legutóbb bonyolódtam "távkapcsolatba" akkor az első találkozás alkalmával szex lett a vége a 2 napos ottmaradásomnak. Gyakorlatilag egymásra másztunk.

Szóval ez szerintem abszólút kettőtökön múlik. Ha lesz kémia és láttok egymásban fantáziát akkor miért ne lehetne egy kiadósat szexelni? :D

Szerintem, ha úgy alakul akkor bele kell menni a játékba. Ha meg amúgy több randi után sem érzed azt, hogy magadra rántanád akkor nem értem minek utazol ennyit és aludsz nála. :D

2022. nov. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok, mielőtt lepontozna valaki, nem akartam kioktatónak tűnni.

Pusztán, ha már több randi volt és szimpatikusak vagytok egymásnak akkor szerintem simán lehet egy kis hempergés. Fiatalabbak úgy sem lesztek, addig kell élvezni az életet ameddig még bírja az ember. :D

2022. nov. 25. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Pont ez jutott eszembe nekem is mint az előttem írónak. Ha hónapok óta ismeritek egymást, volt pár személyes találkozó, minden rendben van akkor mégis meddig akarsz várni a szexre? Azért azt is jó kideríteni, ha nem is az első napon de azért nem is évek múlva, hogy passzoltok e szexuálisan. Mert ha esetleg abszolut nem akkor minek több időt, energiát ölni egy 400km es kapcsolatba?
2022. nov. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!