Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hétköznapi esetekben hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétköznapi esetekben hogy lehet egy lánnyal összejönni?

Figyelt kérdés

Úgy értem a kérdést, hogy ugye több féle szituációban lehet csajozni, mint pl.: bulikban, bárokban... Ugye itt oldottabb a hangulat, és inkább ismerkedésre van hangolva az ember, így megy a dolog.


A hétköznapi eset, amikor pl.: az utcán megszólít a fiú egy lányt, találkozik vele, hogy érdemes a tudtára juttatni?Mert nem biztos, hogy a másik félnek is ez a dologhoz a hozzáállása... Egész egyszerűen el mondani neki, hogy tetszik nekünk nem törődve az esetleges elutasítással? Ez a fajta ismerkedés új még nekem...


2010. szept. 29. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem utcán is nyugodtan oda lehet menni egy lányhoz. Mivel úgyis kb az a helyzet, hogy vagy tetszel a lánynak és akkor megadja a számát, vagy nem, akkor meg egy szórakozóhelyen is elküldene.


Viszont ne rögtön nagy vallomást adj elő. Elég annyi, hogy szimpatikus, tetszik neked és ráér-e veled találkozni holnap este. Aztán majd meglátod :)

2010. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hétköznapi helyzetekben!

Utcán lerohanni valakit nem éppen hétköznapi eset!

2010. szept. 29. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szó sincs lerohanásról, azért hétköznapi, mert nem feltétlenül számít az ember erre, mert nem buliban van, vagy egyéb szórakozóhelyen...


Első!


Ezzel a résszel nincs baj, csak a folytatással, igaz lehetne folytatni egy buliban, de ha nem az valahogy fusztráltabb helyzetet hoz magával. Tehát a lány tudja, hogy tetszik a srácnak, és mondjuk fordítva is, mi lenne a következő lépés? Megcsókolni, és vagy bejön vagy nem??

2010. szept. 29. 23:53
 4/4 gratis30 ***** válasza:
Szerintem a mai közbiztonság miatt a csajok nem osztogatják a telószámukat az utcán olyan lelkesen én kihagynám!
2010. szept. 30. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!