Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem szeretik a csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szeretik a csajok ha hamar szóbajön a szex?

Figyelt kérdés
Azt vettem észre hogy ha pàr hét ismerettség utàn szóba kerül a szex és nyìltan beszélek róla az megijeszti őket.. Ezért màr úgy vagyok vele hogy engedem hogy a csaj hozza szóba csak az meg lehet hogy félév..
2022. dec. 6. 14:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%

A csajozás művészet is, és egy művész úgy tud bánni a szavakkal, mint az ecsettel. Tudja, hogy melyik vonásra van szükség ahhoz, hogy elkészüljön a kép.


A szubjektív véleményem az, hogy a nők nem zárkóznak el a szex témától, ha normálisan kerül szóba. Tehát ha nem azt látják, hogy a pasi ki van éhezve, hanem normális módon beszélnek róla. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy biztosan hamar lefekszik a pasival, de ebből már látja kb. hogy az illetőnek milyen a szexuális kulturája.

2022. dec. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Mert ettől szextárgynak érezzük magunkat. Annyi minden más beszédtéma van. Ha nem akarsz megismerni, a jellemem, a szokásaim, a belsőm, hogy mi érdekel engem, milyen ember vagyok, hogy lettem az, aki, akkor nem akarlak beengedni a lábam közé se.
2022. dec. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
33%
Pár hét ismeretség után általában nem szóba szokott jönni, hanem szex szokott lenni. Felnőtteknél legalább is biztos.
2022. dec. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Sok téma van valóban de ha màr előtte mélyebben beszéltetek (nem szexről) és utàna szóba jön és kérdezel valamit akkor miért menekül el.. na mind1 köszi azért a vàlaszokat
2022. dec. 6. 15:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Lehet, az se mindegy (neki), mit kérdezel. Hogyan. Otrombán, alpárian, nőket nem tisztelő módon...? Elmondod, mit kérdeztél? Lehet, nekem csak azok a kérdések tetszenének, amikből azt érzem, mindent meg fog tenni az én örömömért, illetve amikkel elárulja, hogy van fogalma a női anatómiáról. Nagyon célirányosan kérdeztél?
2022. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Ennek több oka is lehet. Mit kérdeztél konkrétan?

Lehet az jött le neki, hogy sietteted a szexet, ő meg még nem akar lefeküdni veled, de te tolakodó voltál ezért inkabb hagyott.

Az is lehet hogy ő még nem érzi olyan bizalamasnak a kapcsolatotokat, hogy erről akarjon beszélni veled és úgy van vele, hogy mi közöd hozzá.

2022. dec. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet rosszul adod elő magad és csak az jön le, hogy csak szexet akar.
2022. dec. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
*akarsz
2022. dec. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Csak annyit kérdeztem ,hogy mennyire szereti a szexet.. És semmi alpáriàság vagy bunkósàg nem volt benne de ez már kiverte nàla a biztosìtékot.
2022. dec. 6. 15:34
 10/16 anonim ***** válasza:
65%

#9


Egyénfüggő, hogy kinek milyen szöveg jön be.


De én ezt így kérdeztem volna:


"Számodra a szexualitás a párkapcsolatban hanyadik helyen van a fontossági sorrendben?"


Ebből ugyanazt megtudhatod, ami eredetileg érdekel, de más a körítés. Mert nem a szexen van a hangsúly, hanem az csak körítés.


(#1 válaszoló voltam)

2022. dec. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!