Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Letezhet rossz szex, ha 2...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Letezhet rossz szex, ha 2 ember tenyleg szereti egymast?

Figyelt kérdés
Ha igen, miert. Ha nem, akkor miert nem.
2017. jan. 17. 01:09
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem pl. az exemmel egy darabig jó volt, de utána nagyon unalmas lett, és szinte sehogy se tudtam rávenni, hogy dobjuk fel valamivel. És itt semmi extrém dologra nem kell gondolni, de már a nyálam fojt, hogy mindig este, először mindig ő, aztán én, aztán kb. ugyanabban a két pózban. Nagyon rutinból ment. Néha rá tudtam venni, hogy csináljuk máshogy, de többnyire szétuntam az agyamat. De nem emiatt szakítottunk.
2017. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
3%
Hogyne első alkalmat elrontod a nők 90%-a lapátra tesz azonnal...
2017. jan. 17. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Létezhet. A szex minősége nem a szeretettől függ. A szerelem a jót tesz még jobbá.
2017. jan. 17. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet. A szex lehet rossz mondjuk a saját gátlásaidtól is. Vagy ha nem ismered a tested, és nem fordítasz rá energiát, hogy megismerd. Ha nem jó a kommunikáció. - Ezek nem zárják ki, hogy szeretitek egymást
2017. jan. 17. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.

Több olyan dolog is van, ahol a szerelem kevés.

- Nem passzolnak a méretek. Ezen igazán semmi se segít, akár kicsi, akár nagy. És lehetsz te akármilyen szerelmes meg nedves, ha 20 centit koppanásig betolnak, őszinte lesz a sikolyod.

- Eltérő mennyiségi igények. Amikor az egyik fél éjjel-nappal, a másik meg két hetente egyszer. A kompromisszum mindkét felet elégedetlenné teszi, hiába egyeznek ki mondjuk heti kettőben. Az egyiknek kényszer, a másiknak lemondás.

- Eltérő temperamentum. Mikor az egyik a finom kis puszikra gerjed és a gyertyafényre, a másik a bugyiszaggatásra és a kemény menetekre. A probléma hasonló, mint fent.


Ezen kívül attól, hogy valaki szerelmes, még lehet egyúttal az ágyban önző, figyelmetlen vagy tapasztalatlan. Esetleg gyorstüzelő, vagy fel se áll. Vagy rágörcsöl és be se nedvesedik.


És jönnek máris a lelki gondok: önértékelési problémák, szégyenlősség, parafíliák, gátlások, rossz tapasztalatok, félelmek, stb.


Nem beszélve arról, hogy egy rossz mozdulat elég, hogy a legérzékenyebb testrészen fájdalmat okozz.


Ezek egy része türelemmel, összeszokással és öszinteséggel megoldható. De nem minden szerelmes türelmes. Főleg nem őszinte, és nem mindenki tudja kezelni az ilyen irányú kritikát sem.

2017. jan. 17. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bizony letezhet, sajnos, magam is tapasztaltam. Vannak olyan igenyek, "nem passzolasok", amin a szerelem nem fog atsegiteni, hanem sokkal inkabb megoli azt. Ezert nem ertem azokat, akik ossze mernek hazasodni szex nelkul (bar, gondolom azert is mernek, mert fogalmuk sincs rola, hogy milyen fontos ennek a mukodese egy kapcsolatban es mit tud okozni ha nem mukodik).
2017. jan. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, exszel ez volt. Egyrészt ö tul nagy volt, és mindig fájdalmat okozott, másrészt semmi szenvedély nem volt benne.

Szerettem és ö is, de mikor félorákig csak azon szenvedtem h felálljon neki (az, hogy csokoljon, vagy fogjon le, szoba sem jöhetett), egy ido után már a hátam közepére nem kivántam a dolgot.

Egy idö után ritkuétak, majd teéjesen megszünt a szex és itt vége is lett a kapcsolatnak. Szerettem még, de nem tudtam volna igy leélni az életem.


A párom sokkal vadabb, egyetlen csokkal, apro harapással elveszi az eszemet, hogy már mászok rá... az ex erre sohasem volt képes.

2017. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha csak szeretik egymást igen, ha nagyon vonzodnak egymáshoz, netán nagyon szerelmesek akkor létezhetetlen.
2017. jan. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!