Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » FIÚK! Titeket zavarna, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

FIÚK! Titeket zavarna, ha a lánynak egészségügyi problémái vannak? (lent)

Figyelt kérdés

asztmás vagyok és elég sok gyógyszert szedek, de a nagyobbik baj az, hogy a szívem sem tökéleletes (7. hónapban születtem meg)és ha megműtenek a mellemnél lesz egy vágás... ez eléggé aggaszt főleg, hogy mikor megszülettem voltak emellett is komplikációk és meg kellett műneti így a hasam alján is van egy vágás...

15/L


2010. szept. 30. 19:38
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2010. okt. 1. 22:40
 12/17 anonim ***** válasza:

Engem sem zavarna és én is Sonata véleményét osztom.


Am nagyon átérzem a helyzeted. Nekem is van egy-pár hasonló. A vágások miatt ne aggódj, mert azokat már meg lehet nagyon szépen is csinálni. Van már nekem is pár hegem. Egyik igaz nem gyógyult be valami szépen, mert nem foglalkoztam eleget vele, meg adtak rá műtét után egy kenőcsöt, amit nem használtam rendszeresen, aztán utólag amikor már nekem sem tetszett, akkor a gyógyszertárban kerestem egy ilyen hegeltüntető kenőcsöt, csak attól meg eléggé viszket a bőröm. Szal most nemtom mi legyen, sztem idővel eltűnne, bár nem zavar. Általános meg középsuliban szekálhatnak csak max az ilyen dolgokért, de ahogy leérettségizel vége szakad az ottani életnek és minden más lesz. Ezt azért mondtam, hogy majd tartsd be az ilyen utasításokat a sebkezeléssel kapcsolatban. Talán a lányok jobban kiakadnak a sebhelyektől. Régen én is, de már lesz@rom. Ha gondolod még priviben beszélhetünk, de sztem ne aggódj annyira ezen. Sok sikert a műtétedhez.

(20f)

2010. okt. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Attól függ.

Az asztma terjed csókolózástól??? mert ak igen

DE amúgy nem..... 16/F

2010. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

16:05 köszi szépen. szerencsére a műtétem még nem biztos és majd csak pár év múlva kerül rá sor.

utolsó

ez ugye most csak vicc...?

2010. okt. 7. 18:04
 15/17 anonim ***** válasza:

Na az jó, ha csak pár év múlva lesz a műtéted. Azt szeretném még hozzáfűzni ehhez, hogyha úgy adódik, hogy választanod kell a műtét és nem műtét között, akkor ne azért válaszd a nemműtétet, mert félsz a hegektől vagy az esetleges alakváltozásoktól. A bunkó kérdezőkkel meg nem nagyon lehet mit kezdeni. Csak annyit tehetsz, hogy leszarod, max ha tudsz 1-2 frappáns visszaszólást akkor beszólhatsz, de inkább ne erőltesd. Meg van egy két paraszt, najó nem egy-két annál több, akik arra izgulnak, hogy ilyen sérülteket b@sztatnak, mert ettől menők lesznek a többiek előtt és akkor kórusban röhögnek az emberen hogy háhá milyen jó poén. Ha ilyen helyzettel találnád szembe magad, akkor fogd fel úgy, mint valami kiképzést és bírd ki. (Nekem nagyon szar volt mind az általános, mind a középsuli, de végülis hasznos tulajdonságokra tettem szert ezáltal sztem. Mondhatjuk úgy is, hogy lelkileg erősebb lettem.)[hm, mintha egy kicsit rinyáltam volna most emiatt... de azért nem árt, ha ezeket is tudod]

Na és még valami. Egyesek úgy is felfoghatják az ilyen eseteket (mint pl a műtét), hogy nem gyengébbnek néznek és lenéznek, hanem erősebbnek tartanak, mert túléltél már olyat, amilyet mások nem. Bár nekem csak 1 olyan jóbarátom van, aki ezt szokta nekem mondogatni, de azért ez is számít. És sztem fiúknak is bejöhet egy olyan lány, aki "kicsit edzettebb" mint a többi, aki amiatt nyafog, hogy letört a műkörme. Pl nekem bejönne. 16:05-ös voltam

2010. okt. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

17:10

Bocs csak hülyültem...

Amúgy nem zavarna engem

2010. okt. 8. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Ha muszály lesz megműteni akkor nem fogok azon gondolkodni, hogy utána hogyan fogok kinézni. De azért reménykedem, hogy nem lesz szükség rá. Én is úgy érzem, hogy ettől az egésztől lélekben erősebb lettem. A többiek meg nem szekálnak mert csak nagyon kevés embernek mondtam el. (Nem vagyok az a fajta, aki híreszteli, hogy sajnáltassa magát.) Igazából nem hagyok támadó felületet nekik rajtam, tudom kezelni a bunkókat (megtanultam). :D

Köszi szépen, hogy segítesz! Jól esik! :)

2010. okt. 8. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!