Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gyorsan segítség! Van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyorsan segítség! Van egy srác aki magántanuló, mert magatartási problémái vannak. Nagyon akarja, hogy járjak vele, de azért van eszem! Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Ma elkérte a mobilszámomat. Szinte már kényszerít. Nem tudom mit csináljak vele. Szóltam a szüleimnek és a tanárnak is. segítség léci!!
2009. ápr. 21. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ha nem tetszik (feltételezem, hogy nem), küldd el, mondd meg neki, hogy másba vagy szerelmes, ha ezután se tűnik el, akkor próbáld kerülni, ha otthon keres, tagadtasd le magad a szüleiddel. ha hív, egyszerűen ne vedd fel. ha legyél a barátaiddal sokat, hogy lássa, nem vagy egyedül, így kevesebb alkalma lesz zaklatni. ha véletlenül mégis összefutsz vele valahol és megy utánad, akkor mondj neki annyit, hogy ezt már megbeszéltük, tudod, hogy nem akarok tőled semmit és szimplán elmész.

remélem nem durvul el nagyon...

2009. ápr. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi ,én is remélem bár nagyon erőszakosan nyomul
2009. ápr. 21. 14:52
 3/5 anonim ***** válasza:
mivel kényszerít?:)
2009. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Dumával, meg ha megpróbálok elhúzni onnan, akkor megfog és magához rángat :(
2009. ápr. 21. 15:15
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

én húznám a nyúlcipőt a helyedben...:S

kerüld el messzire és mindig legyen melletted valaki.

az ilyenek nem véletlenül magántanulók.

minél jobban belekerülsz annál nehezebb lesz kimászni belőle.

2009. ápr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!