Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 17-18évesek! Mit szólnátok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17-18évesek! Mit szólnátok, ha suli után, hazafelé odamenne hozzátok egy 9. -es lány csak úgy beszélgetni, mert egy suliba jártok?

Figyelt kérdés
Hogyan viszonyulnátok hozzá? Nem néznétek le, mert fiatalabb? Magyarul bejön nekem egy 12.es srác, szoktam látni hazafelé, nem lenne hülyeség egyszer odamenni hozzá hazafelé(egy 'járművel' utazunk xD)??
2010. szept. 30. 19:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom ha reggel akkor biztos csak rámordulnék mert akk én még alszok félig de délután jöhet :D

17/F

2010. szept. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%

Igen, lenézem a kora miatt, esetleg megtisztíthatja a cipőmet, de beszélgetni...cöhh

Még két napig 18 vagyok, utána értelemszerűen 19, és onnantól már aztán még jobban lenézem a 9.es korúakat... akkor már a cipőmhöz sem érhetnek.

2010. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de állatok vagytok:d najó mindegy nem muszáj válaszolni ha nincs véleményetek:) egyébként reggel biztos nem mennék oda, egyrészt rohadtul nincs kedvem olyankor senkivel beszélgetni, másrészt reggel lehetetlenség lenne. maximum délután, de akkor is csak úgy, hogyha véletlenül mellette lenne hely vagy a közelében. és nem is mindig látom, szval nincs rá olyan sok esély. de nem tervezem, mert úgyse vagyok elég bátor ilyesmihez:)
2010. szept. 30. 20:08
 4/14 A kérdező kommentje:
hova tűntek a válaszok??????:|
2010. szept. 30. 20:09
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem igazán nem izgatna. Beszélnék vele ha arról van szó. De semmi komolyra nem gondolnék. Ismerkedés lenne, nem zavarnám el. 18/F
2010. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én le...Tudjátok mi a poén? Én is 9. es vagyok HEHEHEHE
2010. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
jöjjön csak, nem tetszik/hülye akkor úgyis hamar lekoptatom.
2010. szept. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én esetemben jöhetnél nyugodtan:D

Egy 12.-es

2010. szept. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
utolsó, miért a te esetedben miért mehetnék?:)
2010. szept. 30. 21:30
 10/14 anonim ***** válasza:

én is 9.es vagyok,és láttam egy srácot aki nem tudom h hányadikos,de idősebb mint én az biztos és egy suliba is járunk.és annyira helyes meg minden és szeretnék vele ismerkedni.és már találtam is egy témát,hogy úgy néz ki mint az egyik amerikai énekes.de én se tudom,hogy odamenjek-e hozzá és megszólítsam vagy hagyjam rá...

sorstársad(:

2010. okt. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!